Vítěz Amadeus Austrian Music Award má venku novou desku!

Aktuálně jedna z nejúspěšnějších rakouských rapových persón Nazar vydává novou desku nesoucí název Fakker Lifestyle. Již dle názvu je jasné, že se autor snaží popisovat jeho životní styl a prostředí, ve kterém se pohybuje. Jak se tedy v současnosti žije ve Vídni, historické kolébce dávné habsburské monarchie?

Jeho orientální původ není zase až tak znatelný v jeho dosavadní tvorbě, přesto se k němu hrdě hlásí. Narodil se do tvrdého iránského režimu a během války v Perském zálivu jeho rodina emigrovala do Vídně. Jelikož celá jeho rodina inklinuje k muzice, nemohl ani on zůstat pozadu. Ven svou kůži na hudební trh nesl v roce 2008 s albem „Kinder des Himmels“. V roce 2011 jste ho mohli spatřit i v rakouském filmu „Schwarzkopf“, v kterém si zahrál sebe sama.


 

Vítěz letošního ročníku rakouských hudebních cen „Amadeus Austrian Music Award“ nám přináší v pořadí páté album nesoucí název Fakker Lifestyle. Deska obsahující 15 stop, která vyšla 16. srpna, je obohacena na featu o Projekt Elias. Vyhozeno tradičně pod D-Bo je Wolfpack. V textech se klade důraz na politická a sociální témata a autor se i otevřeně hlásí i ke své národnosti. Nelze pochybovat, že Nazar spolu s RAF 3.0 patří mezi to nejzajímavější, co nám mohou v současnosti naši rakouští sousedé nabídnout.

Tracklist:

01. Intro
02. Ghostbuster
03. Fakker Lifestyle 2013
04. Abrakadabra
05. Problem & Losung
06. Ego
07. An Manchen Tagen
08. Sweet 16 [Ft. Projekt Elias]
09. Pyramiden Hinterm Mond [Ft. Projekt Elias]
10. Mephisto
11. Streetfighter Pt.3
12. Good Life Crew
13. Nazarfakker Pt.3
14. Galaxie
15. Outro

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná