V Pardubicích vám nenabídnou se šesti gulášek, ale humorem nasáklého Lowridera

Kvalita je v éteru, ale najít si ji musíš. Hledali jsme ji nyní my nebo si našla ona nás? Vraťme se na počátek, abychom dostali odpovědi na všechny otázky, které si pokládáme hned na startu tohoto článku. Guláš se šesti mě dnes lákal, ale dostal jsem se šesti Lowridera… Cože? To je název nového dlouhohrajícího díla, které pochází z města perníku, velkých dostihových závodů a kouřů z komínů Parama.

MC Pepíček je jméno, které jste možná přehlédli nebo podporovali, když na nemalém počtu koncertů MC Geye doříkával jeho vtípky v textech. On sám už nějaký ten pátek brázdí tuzemské prérie na oři pojmenovaném Věc Makropulos. To taky není střela do prázdna, neboť tahle parta se otírá o rap stejně jako spoře oděná děva o klín v pražském Showparku.

S týmovým parťákem Sexy Sexem se uchýlili do studia, kde použili několik beatů od Krudanze. Koho? No to je ten neznámý producent, co se objevil na poslední desce MC Geye a postaral se pořádné pozdvižení. Dost už ale té omáčky, vrátíme se k té kvalitě. Je? Hele po poslechu jejich produktu „Lowrider se šesti“ jsem nabyl dojmu, že jo. Neoslní to asi širokou základnu, ale má to vtip, nadhled, do beatu se rýmy také trefují, tak proč tomu nedat šanci?

Rapové duo s dobrou produkcí v zádech vyráží do boje o přízeň sluchovodů 10. září formou již zmiňovaného EP. Celkem devět kusů čítá i několik hostů, které je možné spatřit na tracklistu níže nebo na youtube kanále. Sběratelé hmotných suvenýrů pláčou, konzumenti digitálních originálů jásají, EP je možné získat a nasát ho celé. Za kolik? Že jsi to ty, tak prý zadarmo.

Tracklist:
 
01. Intro feat. Crystal Kidz
02. Povrchový pnutí
03. Pár Py feat. Kuba Štrba
04. Pokohoutas feat. Vojta Rady
05. Best cry euro
06. Líbán-KY feat. MC Gey
07. Hnusný jabloně
08. Klenoty Atlantiku feat. Klaudius Princ
09. Outro feat. Stanislava Jachnická
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná