V Jablonci vznikl Kult černého gramofonu. Přídáte se k hnutí?

Pokud máš stále dojem, že českej oldschool je mrtvej, pleteš se. Jen o něm jako o správném undergroundu není tolik slyšet. To ale neznamená, že bychom vám ho, tu a tam, nemohli přiblížit. Dnes je konkrétně řeč o uskupení Beazet Kritikz, kteří kopou svůj styl v Jablonci a nekopou ho vůbec špatně, což dokládá i nová deska nesoucí název „Kult černého gramofonu“.

Již dle názvu jejich nové desky je zřejmé, že tato partička vzdává hold kořenům a nepoletuje jen na vlně trendu. Jejich tvorbu lze přirovnat svým způsobem k revoltě vůči dnešním trendovým rapperům. Jejich plášť je jasně daný a odolává různým poryvům větru. Přesto jsou poměrně mladou partou, která se dala do kupy zhruba v roce 2010 pod původním názvem Break a Zmrd, který se postupem času přetransformoval do finálního Beazet. Breaka a Drita u mikrofonu zajímavě doplňuje DJ Zak za gramcema. Na svém kontě mají i pár koncertů s živou kapelou a v poslední době se spojili v projekt Badwoof familia, který byl složen z pěti mc´s a dvou dj´s (AMP, Beazet a Troolifecroo Dj´s).

Loni o sobě dali vědět formou mixtapu „Jakseděládeadlyrapbeazetvícnežsmrt“, jehož mástr si vzal do parády Kenny Rough. Stejně tak je tomu i u nového alba, které spatřilo světlo světa 28. srpna a obsahuje 18 stop.  Nahrávalo se v Argument home studiu. Po přečtení tohoto článku snad autoři přehodnotí pasáž textu tracku „bary o baru“, kde si posteskli, že o jejich barech se u nás na Bbaraku nepíše.


 

Tracklist:

1. Intro
2. Speciální technika
3. Bary o baru
4. Kámen
5. Kritika
6. Pořád a furt
7. Každej den
8. Interlude live
9. Černý gramofon
10. Sám si odpověz
11. Frajer
12. Děti
13. Balada o životu
14. Real pohled na svět
15. Strees chill
16. Partyshit
17. V ulicích
18. Outro


 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná