Ústecký J Dilla posílá do hry svou novou desku. Co nabízí?

Ústecký kraj opět ožívá i v rapu, což dokazuje nejen comeback Severské Dvojky a deska, která by měla být hotová ještě před silvestrem. Před Vánocemi přináší svou dlouhohrajku do hry i dvorní producent formace Kodex, kterým je Kubake. Podívejme se, kým se tento nadějný lupič tónů inspiroval a co jeho deska 22:22 obsahuje.

„Udělal jsem placku o třinácti kusech. Když si to poslechneš celý do konce, tak zjistíš, že jich je vlastně 14. Je tam jeden bonus z beatbattlu na Hip Hop Kempu 2013. Strávil jsem nad tím projektem hromady času, vlastně původně tam mělo bejt víc beatů, ale kvůli konceptu jsem hodně tracků vyřadil. Je to můj první beatttape, ale určitě to není poslední. Zjistil jsem, že není sranda tvořit jen instrumentální hudbu, poslat někomu smyčku, ať to narepuje a potom tomu udělat aranže je o hodně jednodušší. Mé dílo se jmenuje 22:22 a vydávám to podle labelem Touchbeats, pod kterým bude vznikat ještě hromada beattejpů od různých interpretů. V roce 2016 se dozvíš víc o této bandě,“ prohlásil exkluzivně autor informace o této desce našemu médiu.

A čím se autor inspiroval? „Když ti řeknu, že ničím, tak se asi budeš smát, že to je hloupost. Hodně producentů mě ovlivnilo, ale já se snažím dát do toho svůj rukopis. Jsou v tom moje pocity a emoce. Jinak velký dík patří hostům jako je Murray, kterej mi do beatu napsal sloku, tak i Milan Danč je neuvěřitelně dobrej klávesák a Mildsax a Dj Glazy,“ dodává Kubake o své nové placce. Pokud tě jeho tvorba zaujala, již za týden, konkrétně 21. prosince, jej bude možné ji podpořit koupí a získat originální kus. Stačí jen napsat na ku8akodex@gmail.com.

Tracklist:

01. Intro
02. Never
03. French bitch
04. skit
05. Folow me
06. Dont stop
07. oh No
08. 22:22
09. DilanManc Feat.Milan Danč
10. BlueFunk Feat.Mildsax,Dj Glazy
11. Morning Joint
12. Patriot Feat.Murray
13. Lastsong
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná