Torulova deska je již na spadnutí. Víme jako první vše potřebné!

Trnavský milovník špinavého zvuku o sobě dává vědět dva roky po vydání svého debutu „Z kanála hore“. Přestože druhou dlouhohrajku avizoval již mnohem dříve, vychází až v těchto dnech. Poslední release stáje Oktogen music k nám doplul s hutnými informacemi, o které se s vámi chceme podělit. Víme totiž jako první, jaký název ponese, jak vypadá cover a koho na celém produktu můžeme nalézt.

Nová deska ponese název Trnavský sedlák a bude k dispozici již 18. června. Boombapová nálož nenabídne překvapivá jména na pozicích hostů, neboť Torula sázel na lidi, se kterými mu spolupráce klape jako švýcarské hodinky. Pozvání přijali Boy Wonder, Fú Defekt, SEdláci, Osemskij, Majself, Rest a zpěvy celý produkt obohatila na několika skladbách Martina Fabová a nebo Mates. V titulní skladbě nesoucí název jako celá deska se představí zajímavý bubeník Denis Škultéty ze skupiny Golden Vein

Produkci téměř v plné palbě šéfuje Torula stejně jako u předešlé desky. Celkem si sám obstaral 14 skladeb, o zbylé instrumenty se podělili Boy Wonder, Teggo, Masif a Skazach. Náhrávalo se ve dvou studiích, konkrétně  Godzilla Sound a Masifsound, a sám šéf Oktogen Music labelu Masif  se postaral o finální zvuk a podobu. Celou desku avizovaly již dva vizuály na skladby Už to hrá a Humpas Humpas, které vašemu bystrému zraku zcela jistě neunikly. Sám autor prohlašuje, že tím jeho výčet klipů ani zdaleka nekončí a můžeme se těšit na obrázkové zpracování skladeb Trnavský SedlákLPDR14 pt. I a Vyjeb sa ven 3.

Zajímavý kreslený cover má na svědomí Martin Kubala, který se živý jako tatér ve svém studiu zvaném RoŠčúlený strojček. Předprodaj alba bude spuštěn 11. června od 19:00 na shop.rukahore.sk a všechny alba budou obsahovat Torulův podpis. Fanoušci se mohou těšit i na trika a mikiny a příznivci virtuální formy budou moci album podpořit na Bandcamp nebo iTunes. 

Tracklist:

01. Ten čo... (prod. Torula)
02. Už to hrá (prod. Teggo)
03. Trnavský sedlák (prod. Skazach)
04. Čil feat. Fú Defekt (prod. Torula)
05. Po opici feat. Martina Fabová (prod. Torula)
06. LPDR14 pt. I (prod. Masif)
07. Národ holubičí (prod. Boy Wonder)
08. Hejt feat. Reset (prod. Torula)
09. Mama ožen ma (prod. Boy Wonder)
10. Linka dóvery feat. SEdláci (prod. Torula)
11. LPDR14 pt. II (prod. Teggo)
12. Humpas humpas (prod. Torula)
13. Moja krv (prod. Torula)
14. Osudy (prod. Torula)
15. LPDR14 pt. III feat. Boy Wonder, SEdláci, Osemskij (prod. Torula)
16. Revolúcia feat. Boy Wonder, Majself, Rest (prod. Torula)
17. Vyjeb sa ven 3 feat. Boy Wonder (prod. Torula)
18. Mój Majk (prod. Torula)
19. Prázdno feat. Martina Fabová (prod. Torula)
20. Dopočucá (prod. Torula)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná