Tonedeff experimentuje na všech frontách a nabízí nové EP!

Pokud jste se na letošním Hip hop kempu nebo ve své sbírce releasů setkali se jménem Cunninlynguists, pravděpodobně někde nedaleko číhalo jméno jejich spřízněnce Tonedeffa. Že však new yorský rapper nestojí ve stínu svých slavnějších kolegů, dokazuje novým EP s názvem "Hunter", které momentálně nabízí k poslechu i ke stažení.

"Hunter" je však součástí mnohem sofistikovanějšího projektu - totiž alba "Polymer", které se autor rozhodl pojmout epizodní formou a rozdělil jej do čtyř EP, která se s vydáním posledního střípku spojí v celistvou desku. Pětichodová záležitost "Hunter" je třetí v pořadí a předchozí díly "Demon" a "Glutton" můžete slyšet na stejné adrese, ze které vám přinášíme Tonedeffovu novinku.

Pokud vás zajímavé pojetí projektu nepřesvědčilo, autor navíc slibuje edici obsahující (nepříliš raritní) tričko, plus (dnes již celkem raritní) verzi alba ve formě vinylových LP a (naprosto raritní) art book plný originálních uměleckých ilustrací, jež zdobí i cover EP "Hunter".

Po hudební stránce máte před sebou dílo, které bych si netroufl označit jako new schoolové jako spíš silně alternativní. Výklad toho slova asi nejlépe dokazuje skladba "Lucky" s jediným hostem, kterými jsou Extended Famm. Konzervativnějším uším bude zase možná ladit titulní skladba celého EP "Hunter", která se nese v klasickém piánovém duchu. Sám Tonedeff se ujal všech produkcí na novém EP.

EP "Tonedeff - Hunter" je k dispozici ke stažení zdarma prostřednictvím přehrávače bandcampu níže. Stahovat můžete buď za dobrovolný příspěvek nebo za emailovou adresu.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná