Tomu se říká pád z čistého nebe. Konec listopadu patří Egovi a jeho sólovému mixtapu

Ego je členem legendární skupiny Kontrafakt, ve které působí spolu s Rytmusem a Anysem. KF se proslavili na počátku nultých let, kdy rozjeli obrovskou vlnu zájmu o slovenský hip hop. Hned prvním singlem "Dáva mi" z roku 2003 rázně rozrazili dveře a nevídaným způsobem vstoupili do světa pop-music. Okamžitě pronikli do hudebních hitparád a odstartovali nástup nové generace slovenských hudebníků. Doposud vydali dvě alba – "E.R.A." (2004) a "Bozk na rozlúčku" (2007).

Zatímco Rytmus se sólově prezentoval již několika alby, na Egův debut se stále netrpělivě čeká. Letošní mixtape "Žijeme len raz" je tak jeho prvním sólovým počinem. Ego desku pojmenoval podle letního česko-slovenského megahitu, jehož popularitu nejlépe dokládá počet zhlédnutí na kanálu YouTube.
 
Videoklip "Žijeme len raz" nasbíral bezprecedentních 19 milionů zhlédnutí. Pro srovnání: asi největší český hit posledních let "Šrouby a matice" v podání Mandrage má „pouhých“ šest milionů, aktuální singl "Inzerát" skupiny Kryštof dosáhl hranice 600 tisíc…
 
Ego zároveň s vydáním mixtape "Žijeme len raz" zveřejnil i nový singl "Každý deň", na kterém spolupracoval s Tomi Popovičem (např. Rytmův"Príbeh" atd.) a který pochopitelně zařadil i na zmíněnou desku. 
 
Tracklist:
Žijeme len raz feat. Robert Burian
Skús ma chápať
Pome sa zblázniť
Každý deň feat. Tomi Popovič (ukázka na idnes.cz)
Zdravím
SEXXXY (Thomas Fronix Remix) feat. Tina
Noc patrí nám
Neprosím feat. David Steel
Dobré časy

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná