Tento týden klip s Drakem a ten příští vydá The Weeknd kompilaci

Kanadský rodák The Weeknd si za poslední dva roky zaslouženě získal respekt a obdiv u mnoha poslouchuačů, umělců i kritiků. Jeho originální styl a vysoký hlas je nezaměnitelný. Nedávno podepsal smlouvu s Universal Republic a příští týden pod nimi vpustí kompilační album Trilogy.

Dnes zveřejnil The Weeknd klip k písni "The Zone", na které mu vypomohl jeho krajan Drake. Není to jejich první spolupráce. Za vzpomenutí jistě stojí kvalitní kolaborace na songu "Crew Love" z Drakeova loni vydaného alba Take Care. Klip byl režírován samotným zpěvákem a jde o dobře odvedenou prácí. Ostatně posudťe sami.

Rok 2011 byl pro zpěváka s pravým jménem Abel Tesfaye velmi produktivní. Kromě několika kolaborací vypustil na svém labelu XO tři mixtapy House of Balloons, Thursday a Echoes of Silence. Právě tyto nahrávky budou tvořit téměř celou kompilaci Trilogy, vycházející už 13. listopadu. Aby fanoušci neřekli, že jde pouze o dříve vydané věci, bude kompilační album obashovat i tři nové songy "Twenty Eight", "Till Dawn (Here Comes the Sun)" a "Valerie". Poslední jemnovaná skladba měla premiéru před pár dny na stanici BBC Radio 1. Jako promo pro Trilogy posloužila řádka lákavých trailerů, dva videoklipy "Rolling Stone" a "Wicked Games" či píseň "Enemy", vzniklá během jednoho týdne.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná