Tede opět zkouší něco nového. Jak dokázal své nejlepší hity skloubit s živou kapelou?

Tede patří mezi nejzvučnější tváře polské scény, které není nutné příliš představovat ani českému publiku. Pravdou je, že člen dnes již kultovní formace Warszafski Deszcz nemá již moc met, které by mohl pokořit a pomoci si ještě k větší slávě. Nezmapované vody ale rád vyhledává, což dokázal loni svým narozeninovým mixtapem a letos deskou „Pół Życia Na Żywo“.

Tede tentokrát nemusel chodit s nápady daleko do nitra své mozkovny. Jednoduše opět schrastil své nejlepší skladby za dlouhé roky na scéně a ve studiu nahrál do čistého záznamu obdobu verze koncertu z varšavského klubu Stodola. Tehdy ho na pódiu doprovodilo více než dvacet hudebníků a postarali se o velmi zajímavou kulisu, neboť nový háv skladeb se liší od původního většinou tak citelně, že je pro ucho lajka Tedeho tvorby těžké je rozpoznat.

„Pół Życia Na Żywo“ vyšlo v druhé polovině dubna a skalní fanoušci se mohou těšit i na DVD materiál ze zmiňovaného koncertu. V Polsku o celé záležitosti mluví jako o výjimečné show, která se dočkala i studiové verze a prodeje dokládají, že si vede dobře. Finální skladbu produkcí obstaral již tradičně Sir Mich. 

Tracklist:

1. INTRO 
2. WYŁĄCZ MIKROFON 
3. TEN BIT JAK MOBB DEEP 
4. FEAT 
5. WIELKIE JOŁ 
6. POZYTYWIZM 
7. WUNDERBAUM 
8. KEPTN' JACK 
9. KEPTN' 
10. #HOT16CHALLENGE 
11. FOREVER JA 
12. SZPANPAN 
13. WYJE WYJE BANE 
14. ZESZYT RYMÓW
15. WYŚCIG SZCZURÓW 
16. BRODAGACCIO 
17. KLASYCZNY BLESSING 
18. JUPITER 
19. BYŁO WARTO 
20. DRIN ZA DRINEM 
21. OSTATNIA NOC 
22. AMERIKAN PAJ PARTY 
23. MICHAEL KORS
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná