Tede ještě pod drnem neleží. Co dovezl z pláže v Miami?

Pokud ručička kompasu ukazuje pokaždé na sever, pak Poláci poznají západ vždy podle bývalého člena formace Warszafski Deszcz. Tede již od počátku kariéry vzhlížel k vyspělejším zemím v rapu a přinášel od nich k našim severním sousedům nové prvky. Nelze mluvit o převlékání kabátů, možná spíše o zachování svého rukopisu ruka v ruce s pokrokem doby. Pamětník přináší do hry nový nosič, nebo možná spíše VHS.

Čtyřicítku už má skoro namotanou na krku a v poslední době byste si ho možná spletli s muslimem díky jeho vousům, přesto je stále fresh a má co nabídnout. Oproti svému parťákovi Numer Razovi je mnohem činný, a kromě mraky mixtapů si dává záležet na tom, aby každý rok vypustil do hry novou regulérní desku. Ta v pořadí dvanáctá nese název VHS což je zkratka slova Vanillahajs.

Vanillahajs vychází tradičně pod labelem Big Yo 18. června a obsahuje 19 skladeb. Limitovaná edice je ještě o tři kusy v tracklistu bohatší, jedno je však jisté, že na produkci stojí vždy jeho věrný parťák Sir Michu. Den před vydáním se Tede rozhodl celé album dát na svůj YouTube kanál Tedewizja, aby posluchači věděli, co mají podpořit koupí. VHS však není jen čistou záležitostí Tedeho, mezi hosty můžete najít známá jména jako Te-Tris, Ras z formace Rasmentalism nebo Abel ze Smagalaz. První dva zmiňované však naleznete jen na limitované edici. 

Tracklist:

1. Vanilalalahajs
2. Vanillaice
3. Dyskretny chłód 2
4. Tederminacja
5. Iza luiza
6. Forever ja
7. Wyje wyje bane
8. Tak nam dobrze
9. Polonez trapez
10. Wunder-baum
11. Martwe ziomki
12. -hot16challenge
13. Michael kors
14. Definitywny banger
15. Tanktop
16. Przez fejm
17. Łatwopalność
18. Pażałsta
19. Ostatnia noc
20. Życie jest piękniejsze
21. Świat zwariował w te lata
22. Brodaggacio
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná