RUKAHORE_SHOP_BANNER

Teď mám více koncertního materiálu než na předchozích dvou deskách, říká polská ikona Tede

V pražském klubu Chapeau Rouge bylo v závěru dubna pěkně horko. Show varšavské ikony si užili v kotli i Orion nebo LA4 a bylo opět dobré vidět, že i tuzemské publikum tvorbě našich severních sousedů naslouchá, i když ne tak frekventovaně, jako dříve. Tede si rozhodně pozornost ale zaslouží. Na scéně je hezky dlouho, má na svém kontě hymny, které se už několikrát ozývaly areálem Hip Hop Kempu. A nyní se nechal slyšet, že jich je mnohem více.

Člen bývalé legendární formace Warszafski Deszcz po čtyřicítce zraje jako víno a také na jeho pražské zastávce v rámci tour bylo znát, jak si to na stagi užívá. Mejdan měl koule a chemie mezi pódiem a publikem fungovala n a výbornou. Tede je znám také svou produktivitou, což dokládá fakt, že minimálně jednou ročně nás zásobuje dalším dloubajícím materiálem.

Naposledy se tak stalo 15. června a jedná se o velice zajímavý nosič. Autor je na stopách mnohem klidnější, ale rozhodně mu to neubírá na atraktivitě. „Je tam mnohem více koncertního materiálu než na předchozích dvou albech. Nebylo to dělané primárně za tímto účelem, ale potřeboval jsem se nějak vyjádřit a prostě to sedlo,“ přiznává polská ikona, která tak navazuje na loňské úspěšné album „Skrrrt“. Pod hlavičkou stáje Great Yol vyšla deska, která právě vyprodává tamní kluby. O beaty se opět postarala osvědčená tvář Sir Michu.

Tracklist:

1. 199II
2. NOJI?
3. Airmax 98
4. Hot18banglasz
5. WJNWJ
6. Hejka!
7. Stadnina
8. Amsterdam
9. Siusoidalne Pedencje
10. Drugbox
11. Nikmi - Nikmi
12. WNDB
13. Francuski Numer
14. Ja & Ja
15. Fansi (3H)
16. Bailando Melo
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná