Talpas povolal newyorské rapy. Co páchají Everydays v Anglii?

Brooklynský PremRock navštívil poprvé Českou republiku v roce 2011. Tenkrát napsal na koleni ve studiu u Olivera Lowe svou sloku do skladby "Money, Bullshit, Life, Smile" a tak se poprvé setkal s beaty, které lezou z MPCčka Talpasovi. Nedlouho poté se do ČR znovu vrátil a v rámci několika společných koncertů se s Talpasem seznámil osobně.

Tam někde se zrodil ten nápad udělat několik společných skladeb. V loňském roce se na světlo dostal první singl "Love Of The Drum", který předurčil, jak zhruba bude společný projekt znít. Upřímně, syrově a bez zbytečných omalovánek. Když se PremRock do naší země vrátil díky evropské tour ještě jednou, a zatím naposled, natočil další čtyři skladby přímo zde a poslední dva songy sedmitrackového EP udělal opět doma za mořem. Chomutovsko-newyorská spolupráce, na které spolupracoval i Honza Peroutka nebo Marian Jaslovský, je hotová a dostala název "Splendid". 

P.S.: A když už jsme v zahraničí, tak tam ještě chvíli můžeme zůstat. Na konci září vydává Angličan Jon Kennedy desku "Corporeal Remixed" a budou u toho také Marc Mac z legendárních 4hero, Young Einstein z Ugly Duckling, světový DMC šampión z roku 2011 Chris Karns aka Dj Vajra či tuzemský Philip TBC, který však nebude jediným českým zástupcem. Uvnitř totiž bude i předělávka, kterou mají na svědomí Sinuz, Dj Flux, Oliver Lowe a jeho přátelé. Šéf Everydays vybral skladbu "Rock The Beat" s moc pěkným kytarovýn rifem a nezaměnitelným hlasem hostujícího Ashley Slatera, parťáka Fat Boy Slima v projektu Freak Power. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná