Talpas je odteď Mistah Tee a má prsty v novém EP s Panic Do!

Člen labelu Everydays Talpas, jenž se nemalé části tuzemského publika vryl do paměti zejména pokračováním alba "Peníze nebo život" s Oliverem Lowe, měl v uplynulých dvou měsících opět napilno. Ještě před svojí cestou do zahraničí připravil autor s novým pseudonymem Mistah Tee EP se členem vznikajícího labelu UnderBrothers jménem Panic Do. Bude tracklist o sedmi položkách tím šťastným číslem?

 
Nahrávka se strohým názvem "The EP" vznikala v časovém rozsahu dvou měsíců, přičemž autoři si nemohli dovolit vývoj protahovat. „Projekt vznikl spontánně po poslechu několika Talpasových beatů a musel být realizován během krátkého času kvůli Talpasově cestě do Kanady," píše se v doprovodném textu nového EP. Chomutovsko-kadaňský tvůrčí tandem zároveň připravil limitovanou edici nosiče čítající stovku kusů.
 
Po zvukové stránce se dá říct, že Talpasův nový pseudonym Mistah Tee je asi i jedinou pozorovatelnou změnou v jeho tvorbě - beaty zůstávají syrové, se samplovanou recepturou. Panic Do zaujme především perfektní výslovností a příjemným hlasem, s nímž projekt o sedmi stopách utáhne bez většího problému. 5. května vycházející "The EP" nazvučil Pavel Sušain v Cracker studiu, přičemž cover design stvořil David Jasný.
 
 
Zdroj a zdroj fotografie: Tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná