Swollen Members se vydali po správné cestě. Jak chutí nový materiál?

Vancouver se v poslední době nepyšní jen olympijskými hrami z roku 2010 a hokejovým klubem Canucks. Do podvědomí se toto město dostalo i vítězstvím cen Juno Award a ziskem platinové desky pod záštitou formace Swollen Members. Co naplat, že to k nim do Britské Columbie máme pěšky slušnou štreku, polovička této crew alias Madchild si to z opačné strany namíří k nám ku příležitostní dalšího ročníku HH Kempu, který proběhne již příští měsíc v Hradci Králové. Proč se však v těchto řádkách věnujeme právě těmto Kanaďanům? Odpověď je jednoduchá pro ty, kteří sledují a vědí! Nová deska a ne ledajaká. No Sakra – ona už je dokonce jedenáctá!

Devět alb, jedno Best Of a dvě kompilace. Úctyhodná porce, která se však Prevailovi a Madchildovi zdála ještě hubená. A tak přišli z kůží na trh znovu a výsledkem je další album Brand New Day, které bylo vypuštěno 17. června pod záštitou labelu Battle Axe Records. Tučných 15 kusů ve stopáži obohacují hosté jako DJ Makeway a Revolution

Po vydání se album dočkalo pozitivních reakcí z řad hudebních kritiků. Ti považují novou desku jako jistý krok kupředu oproti dvěma předešlým. Brand New Day je více energické a vytrácí se v něm pro tuto skupinu typicky temná až loudivě táhlá atmosféra. Po patnácti letech experimentování konečně předvedli svou stylovost a udrželi svůj exhibicionismus na uzdě. 

Tracklist:

01. Intro
02. Nemesis
03. Blood Sport
04. Cock Blocker
05. Brand New Day
06. Angel of Death
07. Jacques Cousteau
08. Supernova
09. Odd Goblins
10. Park Bench
11. Power
12. Creature of Evil
13. Jackson Pollock
14. Cold Sweat
15. Still Kill

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná