RUKAHORE_SHOP_BANNER

Statik Selektah a Jared Evan přicházejí podruhé se společnou deskou

Mamutí produktivita, kterou předvádí již několik let Statik Selektah, patří k důvodům, proč o tomto vyhledávaném autorovi často a rádi píšeme. Po nedávno vydaném producentském sólu "What Goes Around" se tvůrčí pauza opět nekoná a na cestě je nové kolabo album tentokrát s new yorským rapperem a zpěvákem Jaredem Evanem, se kterým se již potkal na rok starém releasu "Boom Bap & Blues". Zajímalo by mě, kdy ten chlap spí.

Novinka obou autorů tak navazuje na první počin a nese název "Still Blue". Co si od podobné konstelace hvězd slibovat? Hlavně klasický boom bap se zastoupením zpěvu a rapu z úst všestranného umělce. K menu o deseti chodech se připojila i čtveřice hostů - Michael Christmas, Nyck Caution, Dessy Hinds a Ransom. Album vychází 28. října a níže můžete vidět vkusně zpracovaný cover a celý seznam skladeb.

Po tolika úspěšných zářezech by byl hřích se nepodívat na nový videoklip. Ten dostal celkem strohý název "Scene", rozhodně se však nejedná o všední záležitost. Jared Evan naplno využívá svůj hlasový potenciál a vedle charismatického popěvku prokazuje ve druhé polovině videa i své frázovací schopnosti. Libozvučný instrumentál s hromadou detailů a kudrlinek, který dodal Statik Selektah, jen podtrhuje výsledný skvělý dojem. A vizuál? Kdo někdy přepadal nějakou solventní společnost v masce klauna, bude vědět, oč jde...

Nové album "Jared Evan & Statik Selektah - Still Blue" vychází 28. října a k získání bude i prostřednictvím digitální distribuce.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná