Staré varšavské hlasy se ozývají skrze nový produkt. Přítomen je i Sokol, Pezet či O.S.T.R

Naši východní sousedé měli vždy ve svých zásobnících mnohem více ostrých patron. Je to nejen díky mnohem větší rozloze, ale i samotné obyvatelstvo je početnější než to naše. Můžeme jim jen závidět tu aktivitu, která je i jednou ročně ke spatření u nás na Hip Hop Kempu. Můžeš pak tvrdit, že šišlají, že dělají bordel, že jim nerozumíš, ale ve finále pak musíš dojít k tomu, že jim nechceš naslouchat. A ignorovat takové Hemp Gru je doslova hřích.

Památný rok 1998 je vyvrhl na varšavské panely a asfalty. Stejně jako WWO nebo Grammatik se nesmazatelně vryli do paměti nejen polské metropole a ovlivňovali nemalý počet nastupujících interpretů. Dvacet let po jejich vzniku se dá s čistým svědomím říct, že Hemp Gru jsou pojem, ikony, legendy.

Bilon, Wilku, Żary a Szwed SWD nikdy neměli potřebu převlékat kabáty. Poslední jmenovaný si vzal na starosti i produkční stránku nové desky „Eter“, která se míchala v Los Angeles pod taktovkou mistra sluchu Rafaela Smoleńa. Čtrnáctého listopadového dne přichází na trh nosič, který čítá celkem 21 skladeb a hvězdné hosty, kteří stáli u zrodu a vývoje polského rapu.

Autoři samozřejmě nezapomínají na svůj původ a kořeny a vytvořili desku, která má opět přesah svého města. Varšava je bašta, nedobytný hrad, ale také hlasnou tvorbou, která šíří myšlenky do zbytku Polska. Texty mají jasné poselství, upřímnou a nezapomenutelnou podobu a rukopis. Fanoušci čekali více jak šest let, než je tohle kvarteto opět potěšilo novým materiálem. Je tu. A zní!

Tracklist:

1. Intro
2. Eter
3. Waluta ft. Włodi, Kaczy Proceder
4. Klepsydra
5. Życie Warszawy 2 ft. Małach, Parzel, Onar, Kaczy, Siwers, Sokół, Pezet,Proceente, Rufuz
6. Skit “Young Pipa”
7. Fake Mc
8. Bomba
9. Wizja Przyszłości
10 .HH2k18
11. Zmiana
12. Wódka
13. Zaprogramowani
14. Kto ft. Angie, Baks
15. Gangster
16. Człowiek nie robot ft. Jr Stress
17. Rajski Ogród ft. PRO8L3M
18. Mały Wielki Człowiek ft. O.S.T.R
19. Płonąca Twierdza
20. Ma-Tematyka ft. Dudek P56, Kafar
21. Outro - Love
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná