RUKAHORE_SHOP_BANNER

Stáj ZNK se rozrůstá o novou tvář. Co na ni říká Řezník a kdy vydá desku?

Život není krásný, to jest zkratka českého horrorcorového labelu ZNK. Řezník v této fabrice zaměřené na pochcávání tuzemského hudebního průmyslu vládne železnou rukou a nebojí se zvýšit hlas v každém svém proslovu. A jelikož to hospodářství prosperuje a stáji se daří vytvářet zisk, nastává jako další fáze pokroku růst, rozšiřování a nábor nových perspektivních zaměstnanců. Koho ZNK povolala do svých řad a co má v plánu?

Nejnovějším členem tohoto labelu se stává Lord Lhus. Americký zástupce undergroundu a hardcoru z Jižní Karolíny začal svou kariéru ve formaci Bloodline a svým stylem a přednesem se k partě ze ZNK hodí. Českému publiku není jeho tvorba neznámá, neboť už spojil své síly například s eLKou, Zverinou či Ekcelentem. Za velkou louží jsou známe především jeho spolupráce se Snowgoons.

Lord Lhus nepřichází do českého labelu s prázdnou, neboť již tento měsíc nabídne publiku novou desku nesoucí název The Devil Hates Pretty. Tracklist o hutnosti čtrnácti stop bude k dostání 18. srpna a pokud vás jeho tvorba ještě nepřesvědčila a váháte s přízní, zkuste si dát jeho show na letošním ročníku Hip Hop Kempu nebo ochutnávku v podobě prvního singlu s názvem Gravediggin, který natočil Rashid F. Garipov. Nové album lze pak předobjednávat v shopu ZNK ve dvou verzích, buď se samolepkou, nebo navíc s tričkem.

A jak hodnotí novou posilu samotná hlava ZNK Řezník? „Jednoho dne mi Lhus napsal na Řezník FB, že se mu líběj moje věci, a že bysme měli udělat něco společně. Odpověděl jsem mu a najednou z něj vylezlo, že je akorát v Praze, tak jsme se ještě ten den sešli a zachlastali. Pamatuji si ho ještě z dob, kdy působil v kultovních Bloodline, a tak jsme společně vymysleli, že by měl udělat horrorcoreovou desku, z čehož byl nadšenej. A kde jinde by to mělo vyjít než pod ZNK? Z toho setkání to tak nějak přirozeně vyplynulo a desku měl hotovou asi za čtyři měsíce. A je skvělá! Ostatní členové ZNK Family byli nadšený,“ dodává král českého záhrobního rapu. 

Tracklist:

01. The Welcoming
02. I Am
03. GraveDiggin
04. The Devil Hates Pretty
05. Torture Musik
06. I Spit on Your Grave
07. Hateful feat. Sodoma Gomora & Haades
08. ACAB feat. Unknown Myzery
09. Another Horror Story
10. Christphobia
11. Dead Dreams feat. Mr. Morbid & Jace Abstract
12. The Strings of Strangulation feat. Jace Abstract
13. Under Standing
14. I Spit on Your Grave GHB REMIX feat. Heaven
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná