Spojení, které nikdo nečekal, ale leckdo uvítá, vzniklo díky filmu

Některé filmy obsahují legendární hudební kulisy. Hudba již dávno není jen podmazem pro děj filmů, ale často jeho integrální součástí. Již řádku let nás producenti děsí gradujícími melodiemi, nebo lahodí našemu uchu skladbami, které skvěle vystihují atmosféru. Za zmínku rozhodně stojí legendární soundtrack z filmu 2 Fast 2 Furious. Dnes se podívame na dvě novinky z filmu Bright.

Netradiční kombinace často fungují lépe, než by se mohlo zdát. Jedli jste již slaný karamel? Jestli ano, víte o čem mluvím. Podobně nečekané, avšak kvalitní komba nabízí soundtrack k vycházejícímu filmu Bright, který má pod taktovkou dílna NETFLIX. Soundtrack je již dnes dostupný na veškerých hudebních kanálech jako iTunes, Spotify, atd. Samotný film vychází v předvánočním období - 22. prosince. Album nabízí 29 skladeb, kde hlavní housle hraje rap. V seznamu nacházíme velké množství mumlajících raperů, kterým se však věnovat nebudeme. Pozornost k sobě stahuje neotřelá kombinace Logic a Rag'n'Bone Man. Soulový, hluboce procítěný hlas a projev britského zpěváka, v kombinaci s rychlými kadenčními rapy Logica, působí jako balzam na uši. A že zbytek playlistu ty uši potrápí hodně. Tedy snad výjímaje několik nestárnoucích klasik tipu Cypress Hill, Fatboy Slim, nebo pecky Still D.R.E..

Druhou zajímavou kombinaci, která se nabízí je skladba Home, kde síly spojují Machine Gun Kelly, X Ambassadors a Bebe Rexha. Spíše popově laděná skladba s příjemnou energií a vysokou poslouchatelností i pro širší publikum. MGK posílá velice osobní sloku. Jestli film, ve kterém hlavní roli hraje někdejší Fresh Prince of Bel Air, Will Smith, bude stejně kvalitní jako tyto dvě skladby, uvidíme až pod vánočním stromečkem. Zatím můžete však sjíždět playlist, pokud vás několik tragických skladeb neodradí

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná