Špinavý Pepek a Malý Poet posílají pozdrav z Galapág!

První český Boyband, který si odbyl svůj debut rovnou formou „Best of“, se po roce opět hlásí o slovo. Idea & Boy Wonder jsou zpět v plné polní, možná barové, ale s nadsázkou a humorem jejich vlastním nám posílají pozdrav až z dalekých Galapág. Jejich záměr není potěšit fanoušky exotických souostroví, nýbrž především milovníky rapu. A co od této dvojice z labelu Ty Nikdy očekávat? Pestrou škálu atmosfér a témat, o kterých se vám ani nezdá. A již podle coveru si můžete být zcela jistí, že se nejedná o žádné gangsterské album, které by zvyšovalo vaše ego.

Možná jsme očekávali více hostů u druhého dílu tohoto spojení, přesto nemůžeme být vůbec zklamáni. Zdenka Predná je osobností, která se kolem Ty Nikdy motá celkem pravidelně, Škrupo byl taktéž na prvním díle. Jako bonus se nám zde může jevit další osvědčená záruka černého humoru MC Gey, který do konceptu zapadá jako zadele na hrnce. Na soupisce je též 10 znalců, lahodících uchu produkčnímu, kdy každý podal specifické atmo. O kom je řeč? No přeci DJ Fatte, Inphy, DTonate, FNTM, Dubas, JSM, Stratasoul, Peko, Emilee, ale i sám Boy Wonder. A pokud bys rád i nějaký ten živý nástroj, vyfoukne ti tóny z plachet saxofónu Radimo. Wordcuty dodal DJ Fatte a DJ AKA, který je zároveň koncertní DJ BoyBandu. Kdo se chce nudit, nemůže toho docílit u poslechu alba Galapágy.

Nová deska vychází 15. května v digitální podobě, je k celá k poslechu na YT kanálu Ty Nikdy a jejich Bandcap profilu, kde si lze album i zakoupit. V den křtu, který proběhne 24. května v bratislavském klubu KC Dunaj, bude spuštěn i prodej fyzických nosičů. Pokud jsi fanouškem originálních CD´s, můžeš si ho již předobjednat ZDE.

Vydání alba Galapágy doprovází i nový vizuál, konkrétně na první skladbu v tracklistu Tour de Bars. O zpracování se postaral dlouholetý spolupracovník Ovar Maryško, který má na svědomí například i první video z desky Best Of s názvem BoyBand. Druhý díl může být částečně brán jako navazující, neboť řada témat pokračuje v rozehraných příbězích, které nešlo podle autorů jen tak lehce opustit. 14 položek v tracklistu je fajnovou stopáží, která se může pyšnit především originalitou.

Tracklist:

01. Tour de Bars
02. Madam Pompadúr
03. Někde mezi
04. Belosi v Londýne / Kde domovník můj?
05. Z výšky 
06. Roman Skamene 
07. Oumén (+ MC Gey)
08. Máma mi říkala
09. Zrkadlá 
10. Swag má krátké nohy (+ Škrupo)
11. 40 sekund
12. Starý Kalač
13. Bez názvu (+ Zdenka Predná)
14. Inkoust (+ Zdenka Predná)

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná