RUKAHORE_SHOP_BANNER

Španělsko opět svými beaty vyzvalo holandskou královnu ke slovu

Svým vzhledem by možná byla v ulicích Amsterdamu spíše za turistku, ale první zdání klame i v tomto případě. MC Melodee je pýchou země větrných mlýnů a tisíce tulipánů, kde stylovou obuví jsou i dřeváky. Svou kudrnatou hlavou a věčným úsměvem ve tváři očarovala publikum, které přišlo na chuť i její tvorbě. Není se čemu divit, když jí záda kryje španělské producentské eso.

Po pár minutách po jejím boku víte, že MC Melodee je velice veselý člověk, který se rád baví a rozdává radost okolí. Její tvorba mluví za vše, proto nehledej žádné depresivní flákoty, které by neukousal ani tvůj pitbul.  Její rap se vrací ke kořenům. Podmaz je říznutý trochu funku, špetkou soulu a vlastně všeho, co z finálu dělá velice zajímavé dílo. Spolu se svým španělským parťákem projeli celý svět a všude jejich dřina nesla ovoce. Není proto divu, že i české publikum mělo několikrát tu čest je spatřit v Hradci Králové na Hip Hop Kempu.

Kdo ve studiu netráví dlouhé zimní večery a nenahrává nové matro, ten z povědomí zmizí jak písmo na tabuli po průjezdu mokrou houbou. MC Melodee a Cookin Soul proto nelenili a jejich nové dílo spatřilo svět 8. července. Jedenáct plnohodnotných skladeb svazuje název „Passport Pimpin“ a věřte, že nejen díky jejich výpovědi si užijete letošní léto naplno. 

Tracklist:

01. Get Live
02. Place Is Lit
03. Up & Down
04. Passport Pimpin
05. So Wavy
06. Tricky
07. Find My Way
08. Skit Melodeeeee
09. Disco Dip
10. Terrible Thing to Waste
11. Spectacular
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná