Soulkast tentokrát necílil za velkou louži. Na co poukazuje v remixovém hávu?

V Evropě se může jen málo jmen pochlubit spoluprací s velkými zvířaty v tak hojném počtu. Francouzský boombapový velikán Soulkast již okusil společné skladby se jmény jako Talib Kweli, Ghostaface Killah, Bone Thugs-N-Harmony, Onyx, Das EFX, IAM, James Kery, Medine nebo Dj Premier. Na počátku roku 2017 nás tento člen bývalé legendární formace Da Hypnotik potěšil albem, které obsahuje celou řadu remixů.

Autor úspěšných desek „Honoris Causa“ a „Memento Mori“ si pro nás připravil stopáž o hutnosti jedenácti skladeb obohacených o dva bonusy. Na výčtu hostů tentokrát není radno hledat zaoceánské tváře, nýbrž Soulkast vsadil především na krajany z Francie, které doplnily tváře z Turecka, ale i Slovenska. Právě naši východní sousedé nás zajímají asi nejvíce, proto je záhodno odtajnit, že pozváni byli Plexo a Majself. Není to nic divného, neboť v minulosti v této režii vznikla i skladba „Zase naspäť“ vydaná na albu „Manual“.

Obsah se věnuje především dnešní společnosti ve Francii, která je rozdělena na dva tábory. Jeden by rád pomohl situaci na blízkém východě a přijal migranty jako své sousedy, ten druhý se zase obává z terorismu a dalších ekonomických dopadů. Soulkast se snaží dva nábožensky rozdílné světy spojit na jednom dlouhohrajícím materiálu a poukázat na fakt, že vše je možné, když se o to obě strany pokusí. 

Tracklist:

01. Je Viens De La
02. Sehitler Olmez...
03. Hersey Vatan Icin feat. Osman
04. Turkish Touch feat. Sansar Salvo, Mode Xl, Kamufle et Da Poet
05. Deracine feat. Nakk
06. Turkish Touch Part 2
07. Le Rappel
08. Vatan Bolunmez
09. Verbale Agression feat. Plexo et Majself
10. Meme Realite feat. Taktika et Kery James
11. 1 Micro et 2 Platines feat. Mocy et Brahi
12. L'art De La Guerre feat. Rockin' Squat (Bonus Track)
13. Underground Fighting feat. Rockin' Squat (Bonus Track)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná