RUKAHORE_SHOP_BANNER

Soulkast se i podruhé mezi titány vážně neztrácí

Před pár lety kolega Mikro rozebíral v rozhovoru novou desku přímo s autorem. Tehdy tomuto francouzskému interpretovi na desce hostovali titáni typu DJ Premier, Das EFX, M.O.P, Ghostface, Onyx, Talib Kweli, Bone, Thugs-N-Harmony či domácí legendy IAM. Máme tu rok 2014 a Soulkast opět přichází na trh s dalším materiálem, který obsahuje taktéž zajímavá jména. Staví jen na nich, nebo se jedná o vhodný dekorační doplněk jeho hudebního interiéru?

Na scéně tenhle sólokapr plave už nějaký ten pátek, na výsluní francouzských stavidel však připlul až s deskou Honoris Causa, která v zemi hlemýžďů a Zinedine Zidaneho způsobila poměrně nebývalý rozruch, který se rychle šířil i za hranice. Pestrý výčet hostů nejprve zvěstoval bídného interpreta, který se schová za tunu legend, nicméně tento fakt Soulkast velmi rychle vyvrátil a stejně obstojně dominuje i desce nové. Zatímco u předešlé desky dal prostor legendárním IAM, na nové desce se objevuje další ikona francouzské scény, kterou jsou Assassin. Podle slov autora, ho právě tahle formace přivedla k rapu. 

Nové album nese název Memento Mori a do distribuce bylo vypuštěno 8. září. Mezi hosty figuruje opět Dj Premier, kterého doplňují dále Dany Dan Ol Kainry, Joell Ortiz nebo Brahi. 10 skladeb je obohaceno o dva bonusy a jeden instrumentál. Člen legendární formace Da Hypnotic se utvrzuje v tom, že mu sólová štace šlape více než ta kolektivní. 

Tracklist:

01. Memento Mori feat. DJ Premier
02. French Touch feat. DJ Premier
03. Memory
04. Je Viens De Là
05. Showtime
06. Il Ne S’agit Que De Ça feat. Ol Kainry, Dany Dan & Brahi
07. Tattoo Gun Scarz feat. Joell Ortiz
08. Dernier Souffle
09. Tout Ce Que J’ai
10. Epitaphe
 
Bonus Tracks:
11. L’Art De La Guerre feat. Assassin (Remastered)
12. Underground Fighting feat. Assassin (Remastered)
13. French Touch (Instrumental)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná