RUKAHORE_SHOP_BANNER

Soprano je zpátky. Má ale hip-hopovému publiku ještě co nabídnout?

Pokud neznáš Soprana, o francouzskou scénu jsi zřejmě ještě pořádně nezakopl. Nezáleží na tom, jestli hip-hopo posloucháš tři roky a nebo deset, tenhle rodák z Marseille je už na scéně dlouho a hodně ji ovlivnil. Pátá sólová deska už je také na světě, jen je třeba se zeptat, zda má klasickému konzumentovi hip-hopu co nabídnout, neboť Soprano se dal oproti předchozím nosičům ještě více na zpěv a snaží se oslovit širší publikum.

Nelze mu nadávat do komerčního psa, který by štěkal z nouze. Soprano si může vybírat a touto cestou se pozvolna ubíral již před lety. Nyní je však znatelné, že již má mnohem blíže k rádiu, než pouličnímu stylu. Kdo by neznal ikonickou formaci Psy 4 de la Rime, která se během historie několikrát hašteřila s dalším velkým titánem pojmenovaným IAM. Již kolem roku 2000 byly haly vyprodané a tihle kluci na kontě nemalý počet hitů, které fanoušci pamatují ještě dnes.

Již v červnu tohoto roku autor odhalil záměr na svém Twitteru. Album naznačuje, že chce konečně vylézt na pomyslný vrchol, proto ten název Everest podle nejvyšší hory světa. Pátá placka nakonec vychází 14. října pod hlavičkou stájí Parlophone, Warner a Street Skillz a předchází jí pekelný koncert v Accor Aréně. „L´Everest“ má nakonec 13 plnohodnotných skladeb obohacených o hosty typu Jul, Black M, Zak & Diego, Marina Kaye nebo jeho týmový parťák Alonzo. 

Tracklist:

01. Everest
02. Mon Everest feat. Marina Kaye
03. En Feu
04. Le Diable Ne S'habille Plus En Prada
05. Coeurdonnier
06. Rihanna feat. Alonzo
07. Roule
08. Mes Kwell feat. Zak & Diego
09. Parle-Moi
10. Attitude feat. Black M
11. Post-Scriptum
12. Marseille C'est feat. Jul
13. Mon Public
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná