RUKAHORE_SHOP_BANNER

Snowgoons mají na svědomí další EP. Tentokrát výjezd za hranice nebyl potřeba

Německá partička producentů Snowgoons je velmi známým pojmem po celém světě. Ráda spolupracuje za velkou louží, ale můžeme také registrovat materiály, které vznikaly ve spolupráci s maďarskými rappery. DJ Illegal se objevil i v Čechách na deskách Řezníka, ale nebudeme zbytečně mluvit v čase minulém. Aktuálně je venku nové EP s názvem „Newline“, kvůli kterému se nemuselo za hranice vůbec.

Celkem sedm skladeb vzniklo ve spolupráci s německým rapperem, který si říká Cr7z. Rodák z Rosenheimu se kromě rapu věnuje také kreslení a malování obrazů. S rapem začal prvně koketovat ve čtrnácti letech, kdy ho k tomuto žánru přivedl Wu-Tang Clan. První nosič vydal v roce 2008 s názvem „Pein“ a od té doby se řadí pravidelně do popředí zájmu především starší generace fanoušků u našich západních sousedů.

Od minulého roku už je svým pánem, neboť vydává pod hlavičkou své stáje Arjuna. Do té doby mu pomocné laso v mnoha ohledech házel Kool Savas, se kterým má stále dobré vztahy. Rap pro něj nekončí jen ve studiu a koncertech. Stále má chuť předávat své znalosti mladším, proto ho je možné často nalézt na workshopech v mládežnickém centru v Saarbrückenu. Zmiňovaný materiál můžou pořídit směle i fanoušci asfaltů.

Tracklist:

01. Polarlight
02. Dawn 
03. Allrounder 
04. Rise Up 
05. Hax 
06. Candle 
07. Sunshine 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná