Snowgoons jsou zpět, tentokrát po boku německých rappaz

Člověka by mohlo klidně napadnout, že potom, co se z německého producentského tria stalo duo, budou DJ Illegal a Det trochu v útlumu. Opak je ale pravdou. Desky produkují s větší rychlostí než Vietnamci fejky a po nabitém minulém roce představují první zářez z nabitého letošního roku.

Deska Terroristen Volk, která vyšla 16.3.,  je stejně jako předchozí počin German Snow věnovaná především německé scéně a proto se na ní řeší hlavně tamní problémy. Každá skladba má silný sociální podtext, battle rapem se tentokrát šetřilo, protože podle tvůrců je v Německu spousta prohnilého. Tohle se odráží i v prvních dvou klipech. V prvním “Geld Regiert Welt“ se představil Pay a ten druhý “Terrorist“ pro změnu okupuje Marph.

Já si osobně myslím, že tohle LP bude potravou především pro ty nejskalnější příznivce značky Snowgoons, většina (včetně mě) bude soustředit svou pozornost na nadcházející počiny CoVirt Operations s bostonským Vituoso a Welcome To The Goondox s PMD a Sean Strange, které jsou naplánované na léto.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná