Smrtící systém ze severního Londýna obsahuje i Skeptu a Wileye

Londýn jako takový zažívá letos velké oživení jmen zašlých prachem. Započal to Kano, který do hry po šesti dlouhých letech přispěl se skvělou deskou „Made In The Manor“. Wiley ohlásil, že další jeho sólo bude na prodejních pultech již zkraje podzimu a v nadcházejících dnech si představíme i nový nosič Skepty. Není však vhodné předbíhat, neboť na řadu se dostává i další silný zástupce anglické metropole přezdívaný jako Frisco.

Deshane Cornwall je hojně vyhledávaným nejen v horkých letních dnech jako stejně znějící nápoj, což dokládá i jeho bohatá diskografie a zájem o jeho tvorbu. Většině mimo ostrovního publika je známý pod svým uměleckým pseudonymem Frisco a je členem Boy Better Know a považován za zakladatele TMT. 

První cílený výstřel na publikum přišel v roce 2005 prostřednictvím videa „Private Caller“. Od té doby se motal vždy kolem vůdčích osobností celé grime scény a pozadu není ani o jedenáct let později, kdy vychází jeho nová deska nesoucí název „System Killer“. Ta byla do světa vypuštěna 16. března  a obsahuje 15 skladeb. 

V tomto případě se nejedná o další mixtape, kterými se na Ostrovech pyšní nejeden tamní hráč, ale o regulérní placku. Pozornost vzbuzuje již jen samotný výčet hostů v tracklistu, ve kterém lze spatřit například Skeptu, Wileye, Shakku, Sholu Amu, Newbaana nebo Flowdana.

Tracklist:

1. What's Man Saying 
2. 1. 2. 3. 
3. Garn Again 
4. Dan Gorgan 
5. Them Man There 
6. My Ting 
7. Raving Tonight ft. Skepta & Wiley
8. Noise ft. Shakka
9. Rocket ft. Shola Ama
10. System Killers 
11. What It Is 
12. Hot Like Jamaica ft. Newbaan & Flowdan
13. Clear ft. Wiley 
14. Murder She Wrote 
15. Different Kind ft. Shakka
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná