RUKAHORE_SHOP_BANNER

Slovenská mladá krev se hlásí o slovo

Mladý talent z Bratislavy, Cereal, který nám tenhle rok přinesl již tři ochutnávky z nového alba má konečně hotovo. První projekt vzniká ve spolupráci s Deryckem z Gramo Rokkaz, z čeho lze vytušit, o jaké album půjde. Přísné wordcuts, boombapové produkce, neskonalá energie mladého Cereala a ještě mnohem víc se skrývá pod názvem Za trest.

Čtrnáct stop a jeden bonus čítá první dlouhohrajka. Produkci si vzal do parády kompletně Deryck,  a na desce je to hodně cítit. Beaty rozhýbou krční obratle velice spolehlivě již první skladbou, ke které před časem vyšlo i video.

Jak již bylo zmíněno, je silně cítit, že oba autoři mají boombap v krvi, beaty i flow spolu již na první poslech výborně ladí. Prostor předvést své škrábánce dostalo několik DJs, kteří jsou známymi mistry v oboru - Ykve, Mikroman, 3ck nebo DJ Metys, víc snad není třeba říkat a ani jednoho představovat. Prostor dostal i zahraniční host - konkrétně DJka Leecy T.

Slovně se pak projevil jen přítel již zmíněné DJky, Phil Shadow, který doplnil zpěvem. Jediný rap tak celých 15 stop slyšíte od Cereala, co není tak netypické na první sólo, avšak rozhodně potěší a jasně ukazuje, že je připraven zaujmout své místo na scéně.

Z projektu dýcha energie, mladá generace se jasně hlásí o slovo a má co říct. Deryckovy beaty skutečně připomínají místy DJe Premiera avšak zachovávájí si svůj osobitý styl a feeling. Celou produkci si vzal na starost label OrthoDogz. Je možné, že v Cerealovi najde Gramo Rokkaz silnou náhradu za Separa, kterého projevem lehce připomíná?

To ukáže až čas, teď si běžte poslechnout toto album a rozhodně si nemyslete, že to je za trest!

Tracklist:

1. Kombo + Dj Mikroman

2. Mesto + Dj Ykve

3. Pokorný + 3CK

4. Nenormálne       

5. Hip Hop + Dj Leecy T

6. Začali mi písať

7. Čo spravím? + Phil Shadow

8. Tmavý svet  

9. Chceš viac? + M-Tri & Dj Leecy T

10. Nechaj ma dýchať

11. Nemáš nárok

12. Ticho

13. Za trest

14. Outro

15. Štastie + Dj Metys

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná