Skepta vyslal pozdrav z Tokia. Jak zní čtvrtá studiovka?

Anglie si letos na skvělé nosiče nemůže vůbec stěžovat. Dalším výrazným hráčem, který vydal svůj materiál, je rodák ze severního Londýna Skepta. Dnes již ostřílený veterán, jenž svou hvězdnou kariéru odpálil v roce 2007 debutovou deskou, kterou si dokonce dovolil nazvat „Greatest hits“. Moderátor pirátských grime rádií a vůdčí osobnost celé ostrovní scény vypouští čtvrté studiové album „Konnichiwa“.

Člen legendárních Roll Deep a bratr neméně slavného britského interpreta, který si říká JME, je jedním z nejhranějších interpretů v klubech po celé Anglii. U nás jste ho mohli spatřit například v Lucerna Music Baru. Album „Konnichiwa“ vyrazilo na svou pouť mezi posluchače 6. května v rámci velkého mejdanu v japonském Tokiu. Dvanáct skladeb je obohaceno o hosty jako JME, Boy Better Know, D Double E, Novelist, Wiley, Chip, Pharrell Williams, ASAP Nast. 

Nečekej velký progres a vývoj, neboť instrumentální část je taková, jakou bys čekal a texty jsou jednoduché a úderné. Není to ani na poslech v papučích u kávy doma v křesle, prostě okus, o co se jedná, a dojdi do klubu, kde ze sebe vyklepeš veškeré negativní myšlenky. Skepta má obrovský talent na hity a umí je prodat. „Konnichiwa“ občas vykazuje klišé fráze, ale díky dobré flow a schopnosti oslovit publikum, mu je mnohé s přimhouřenýma očima odpuštěno.

Tracklist:

1. Konnichiwa 
2. Lyrics feat. Novelist
3. Corn on the Curb feat. Wiley & Chip
4. Crime Riddim 
5. It Ain't Safe feat. Young Lord
6. Ladies Hit Squad feat. D Double E & ASAP Nast
7. Numbers feat. Pharrell Williams
8. Man (Gang) 
9. Shutdown 
10. That's Not Me feat. Jme
11. Detox feat. BBK
12. Text Me Back
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná