Silla ve svém novém díle vzpomíná na život ve starém Berlíně

Dříve známý jako Godsilla, na svém kontě již tolik desek, že nemalý počet tuzemských hráčů může jen slintat a tiše závidět. A ten prodej? No uživí se, ale i vydělá. Silla si nouzi nestěžuje, má se dobře. Devátá deska nepláče, ale nostalgicky vzpomíná na staré časy, jak to chodilo v Berlíně. Zeď už byla dávno dole, ale rapové podhoubí se teprve rodilo a dostávalo do podvědomí širší veřejnosti.

Na minulém nosiči vypadal Silla jako Hulk a není se čemu divit. Jeho tělesná schránka je vybavena pěknou porcí svaloviny a on jí rád vystavuje. Proto to překvapení, neboť na „Es War Einmal In Südberlin“ nehoní jen bicepsy a své ego, ale posouvá svou laťku výše. Po těch letech na scéně má rozhodně co nabídnout a na co zavzpomínat. Dlouhá léta spolupracoval s Flerem. To je jméno, které se také na potkání neodmítá.

Na konci října vypustil Silla svůj životní příběh do světa a těší se opět dobrým ohlasům. Jeho skalní fanoušci možná lehce brblají, že trochu uhnul ze svého standardního směru, ale ve dvaatřiceti letech už je na čase dospět a nechat čubky a chlast mladším. „Es War Einmal In Südberlin“ vychází opět pod hlavičkou Major Movez a obsahuje patnáct skladeb. Pokud máš rád speciální edice, dočkáš se i v tomto případě. Mezi hosty můžeš nalézt MoTripa, Rafa Camoru, ale i další. To však není vše, Silla si sedl i k psacímu stroji a v září už vypustil do oběhu svou knihu se stejným názvem, která vyšla u nakladatelství Rika. Můžeš se v ní dočíst například o jeho životě, hudební kariéře, ale i o boji s alkoholismem a spásou v podobě cvičení. Teď už asi víte, proč má ty svaly.  

Tracklist:

01. Es war einmal (Intro) 
02. In Suedberlin 
03. Selbst ist der Mann 
04. Die beste Zeit ist jetzt 
05. Aus gutem Haus 
06. Ich habe Torch enttaeuscht
07. Aus den Augen aus dem Sinn 
08. Brennt die Kirche ab 
09. Tarnfarben feat. Karen Firlej
10. NLP (Nique La Police) 
11. Kein Ding Dikka feat. JokA Moe
12. Sechs Kronen 
13. Ueber den Daechern feat. David Pino
14. Home Sweet Home 
15. Gottlos feat. Remoe)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná