Silla uzavřel první desítku sólovek činem, který ho prý katapultuje opět mezi elitu

Ne nadarmo se říká, že v nouzi poznáš přítele. Silla je německý Hulk, samo přezdívaná Godsilla, ale i on má ve skříni kostlivce. Během své hudební kariéry bojoval s alkoholem, ze kterého ho dostalo cvičení. Jeho tělesnou schránku není asi nutné neustále připomínat, zaměřme se nyní na jeho desátou studiovku, která prý nebude u našich západních sousedů deskou roku, ale dá se označit za jeho comeback. Že by tečka za jednou kapitolou, která je příslibem pro tu další?

Na předešlém nosiči Silla neplakal, jen hodně zjemnil a nostalgicky vzpomínal na staré časy. Zástupce západní části Berlína ale o rok později pěkně dupnul na plyn od podlahy a do hry vysílá album, které je všestranné, ale nabízí především tvrdost, údernost a metafory, které baví.

BlockChef vyšel 8. července pod hlavičkou stáje Major Movez a obsahuje 15 stop včetně intra a outra. Silla působí v rapgame již téměř dvacet let a od roku 2004 se chlubí i sólovými materiály. Na desátém albu nechybí také King Orgasmus One, který mu na počátku tohoto kolotoče pomáhal postavit se na vlastní nohy. Nenech se mást, že by další studiovka smrděla fitness hity nebo doporučením, které steroidy zobat. Silla vsadil na dobré produkce a textově dokázal zaskočit mnohé. Vždyť již nejedna hůl nad ním byla v Německu zlomena. 

Tracklist:

01. Intro
02. T-800
03. Gang Gang feat. Young Cloakee
04. Barrio feat. Julian Williams & Presto
05. Champ feat. Manuellsen
06. Crackkuche feat. Mazen X & Hamad 45
07. Blumenbeet
08. F*ck Mutter feat. King Orgasmus One
09. Gun ziehen feat. Mazen X & SNA
10. Superior feat. Asli
11. Nur noch nach oben
12. Fur immer feat. Julian Williams
13. Soldat feat. Julian Williams
14. Um den Block feat. Massiv
15. Marlboro Mann 2
16. Outro
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná