Šílenství je zpět! Tylerův sólový návrat ohlídali Kanye West či Lil Wayne

Jeho klipy jsou bláznivé stejně jako jeho sebeprezentace. Je členem jedné mimořádně úspěšné zámořské kapely. Má snad nejstriktnější barvu hlasu, kterou jste v našem žánru kdy slyšeli a ještě mu nebylo ani pětadvacet. O koho jde? Správně. Tyler je zpět a s ním nové album "Cherry Bomb", které vychází 13. dubna prostřednictvím domácího Odd Future Records.

Tyler Gregory Okonma aka Tyler, The Creator má na kontě kromě svého působení v úspěšném tělesu Odd Future například také sólo album "Wolf" z roku 2013. Po dvou letech se vrací s ještě progresivnější a ještě šílenější záležitostí jménem "Cherry Bomb", která přináší třináct čerstvých nahrávek, jež si Tyler zároveň sám produkoval. Alternativní hip hop se tedy opět dočkal svého svátku. Uniknout by vašemu oku neměl také finální tracklist alba a ilustrovaný cover LP "Cherry Bomb". Že by inspirace nedávno vydaným albem Actiona Bronsona "Mr. Wonderful"?
 
Jako hosty si na své album pozval autor vskutku výsostnou společnost. Za mikrofonem se kromě kalifornského interpreta objevili také Kanye West, Lil Wayne, Pharrell Williams a Schoolboy Q. Uniknout by vám také neměl nový videoklip "Fucking Young / Perfect", na němž se podíleli Charlie Wilson a Kali Uchis, a který můžete shlédnout níže. Z nepochopitelného důvodu chybí na albu účast členů Odd Future. K tomu autor uvedl pro Fader Magazine: "Kluci jsou teď každý na svém vlastním ostrově."
 
Album "Tyler, the Creator - Cherry Bomb" právě vychází a k sehnání je v klasické i elektronické distribuci.
 
 
Tracklist:
1."Deathcamp"  
2."Buffalo"  
3."Pilot"  
4."Run"  
5."Find Your Wings" 
6."Cherry Bomb"
7."Blow My Load" 
8."2Seater"
9."The Brown Stains of Darkeese Latifah Part 6-12 (Remix)" (featuring Schoolboy Q)
10."Fucking Young / Perfect" (featuring Charlie Wilson & Kali Uchis)
11."Smuckers" (featuring Kanye West & Lil Wayne)
12."Keep Da O's" (featuring Pharrell Williams)
13."Okaga, CA"  
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná