RUKAHORE_SHOP_BANNER

Shindy pod křídly Bushida jenom kvete. Dokládá to i druhé album!

Shindy i přes svou krátkou působnost na německé scéně patří mezi největší zvířata současnosti, což dokládá i jeho nové album „FVCKB!TCHE$GETMONE¥“. Spolu s Bushidem objíždí Evropu v rámci turné „Sonny Black“. Co se změnilo za ten rok od poslední desky?

S červenci loňského roku vydal Shindy své debutové album NWA, které zaznamenalo u našich západních sousedů nebývalý úspěch. Singl „Stress ohne Grund“ s Busidem dosáhl během 48 hodin 1,1 milionu shlédnutí a nebylo pochyb, že Němci mají nového silného koně ve svém dostihu. Dva roky již je upsán labelu Ersguterjunge, který má pod palcem Bushido a pod jeho křídly jenom zraje, což dokládá i nová deska FVCKB!TCHE$GETMONE¥. 

Ta vyšla pod zmiňovaným labelem 10. října a obsahuje 16 stop. Produkční monopol mají stejně jako na předešlém materiálu Beatzarre a Djorkaeff. Celou desku avizoval především zajímavý vizuál JFK, který obsahuje velmi líbezní beat a dobrou atmosféru. Pokud jsi příznivcem „Němectví“, pak by ti tato deska rozhodně neměla uniknout. 

Tracklist:

01. Julius Ceasar
02. Safe
03. JFK
04. Steve Blowjobs
05. Bang Bang (feat. Bushido)
06. Venedig
07. Pancakes
08. No Joke (feat. Ali)
09. Alle meine Fans (feat. Kollegah)
10. Thriller
11. Sterne (feat. Bushido)
12. #BITCHICHBINFAME
13. Standig Ovations
14. Steve Urkel
15. Nikotin & Alkohol (feat. Bushido)
16. Fur Immer
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná