Šestnáct let na scéně a čtyři desky. Bořiči žánrových hranic jsou opět ve hře

Název tohoto tělesa je Madfinger a nekruťte hlavami stejně jako ostatní, neboť je zná jen málokterý fanoušek rapového žánru. Není se čemu divit, neboť se tato parta nespecializuje jen na ten náš soudek, nýbrž se jedná o kombinaci RnB, funku, gospelu, soulu a moderního jazzu. Jak již bylo zmíněno v titulku, jedná se o bandu, která se na hudební scéně motá již šestnáct let a odehráno má celou řadu koncertu u nás i v zahraničí.

Tak jako je tomu již zvykem, i Madfinger po letech měnilo své členy a nyní se ustálilo ve složení Daniela Czudková, Radek Kašpar, Jára Bárta, Viktor Jerman, Radim Genčev a Ondřej Pomajsl. V šesti nás v těchto dnech bombardují novým albem nesoucím název „Emotional Superstructure“.

Celkem jedenáct skladeb nenabízí jen pestrost napříč žánry, ale i řadu hostů. Mezi nimi je možné registrovat například gospelového zpěváka Briana Fentresse z Ameriky, na Perkuse Adama Kollera, Maranatha Gospel Choir, Bohemian Symphony Orchestra Prague či Jena Hovorku, který přispěl k celkovému dojmu svým rapem a beatboxem. Album „Emotional Superstructure“ vychází opět u společnosti SubPub records a pražský křest proběhne v neděli 14. května v klubu Jazz Dock za účasti hostů jako Markéta Foukalová Tošovská, Jen Hovorka či Adama Kollera. 

Tracklist:

1. I Believe
2. In da Train
3. Little Lady
4. Dreamer
5. Mafioso
6. Man Machine
7. To the See
8. New Day
9. Minute Like Hours
10. Soul Paint
11. Spy
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná