Schwesta dělá z prostituce zábavný bágl plný historek. Česká Katka je vedle ní andílek

Její kariéru lemují skandály a ona si na nich vlastně zakládá. V roce 2016 byla zatčena a obviněna, že své fanynky nutila do prostituce. Daňové úniky, vyhrožování, sexuální vykořisťování a rvačky. Tahle žena má lokty. Nejznámější občanka města Frankfurt u výslechů jako doma a ze všeho si dělá srandu. Také její druhé sólové album je plné humoru, přestože vypovídá o životě na ulici, obchodování s ženskými těly a útoku na základní mužské pudy.

Tahle řehole je tu od nepaměti a Ewa dostala od přírody naděleno. Už od útlého věku věděla, jak se svými vnady zacházet a jak se prodat. Její debutové album „Kurwa“ ji katapultovalo mezi nejlepší hráče na německé scéně a druhá deska „Aywa“ to jen potvrzuje.

Ewa umí svým historkám dodat tvrdost, ale zachovat zde i humor a nadsázku. Výpovědní hodnota na výbornou, dominantní žena v moři testosteronu, která se snaží proplout a nebýt jen kusem mase. Možná věčná škoda, že na další nosič přizvala hosty, protože kazí ten dojem příběhu. Pokud tedy přehlédneme účast SXTN, protože věc s těmito slečnami má grády.

Nový nosič vyšel prvního červnového dne a obsahuje šestnáct skladeb. Skalní si mohou pořídit i bonusové EP v limitované edici. Mezi hosty můžeme kromě zmíněných SXTN registrovat také tváře jako Olexesh, Vega, Bonez MC, Xatara nebo SSIO. Vydáno bylo pod křídly labelu Alles Oder Nix Records.

Tracklist:

01. Mein Geständnis
02. Alles nur Show feat. Bonez MC
03. Sharmutas feat. Al-Gear
04. Escort Flow Deux
05. Es fehlt n' Zwanni feat. Vega
06. 24/7 Parra feat. SAMY
07. AYWA
08. Schubse den Bullen
09. Herr Wärter feat. SSIO
10. Tabledance feat. SXTN
11. Séparée
12. Gossentourist
13. Waywayway feat. Olexesh
14. Ware Liebe
15. Pum Pum feat. Xatar
16. Frei
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná