RUKAHORE_SHOP_BANNER

Řezník se jako jediný evropský zástupce objevil ve společnosti Raekwona, Swollen Members a dalších

Řezník je unikum nejen v našich končinách. Také za hranicemi tohoto hráče ze stáje ZNK znají a respektují, což dokládají i četné spolupráce. Jednu takovou nezorganizoval člen Sodomy Gomory na svůj nosič, ale naopak se objevuje na kompilaci kanadských Reel Wolf Productions, čímž se zařadí mezi legendy žánru, neboť v tracklistu figuruje jako jediný evropský zástupce.

Pozvánka mezi vybranou společnost je jen pro vyvolené, proto se není čemu divit, že mezi dalšími povolanými nalezneme tváře jako Raekwon (Wu-Tang Clan), Swollen Members, Saba Red (Non  Phixion),  Flatlinerz, General Steele (Smiff-N-Wessum), Swifty Mcvay (D12), Twiztid, ale i další.

"Je to pro mě obrovská čest bejt na zahraniční desce s těmahle kultovníma hostama. S Tomem (Reel Wolf) jsme se seznámili skrz natáčení klipů. Pár dnů tu pobyli a natočili jsme spoustu materiálu, byli nadšený a určitě se zase někdy zastaví. Track, na kterym mám sloku, se jmenuje „Night of the slaughter“ a je na něm ještě King Gordy, Donnie Menace a Insane  Poetry. Z výsledku sem nadšenej a doufám, že na tuhle věc bude i klip," nechal se slyšet Řezník, který se objevil již na předchozím albu nesoucí název „Sinema“.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná