Řezník a deváté sólo? Pozornost si krade nejen hvězdný Necro, ale i další originální klip

Stáj ZNK patří v posledních letech mezi nejaktivnější rapové labely v českém prostředí. Je to i díky králi tuzemského horrorcoru Řezníkovi, který již v závěru tohoto měsíce nabídne veřejnosti své deváté sólo. Pojďme se podívat na poselství, které má potřebu v roce 2017 sdělit naslouchajícímu davu.

Nová deska spatří světlo světa poslední říjnový den a nabídne celkem patnáct skladeb. Při prohlédnutí tracklistu upoutá naší pozornost především jméno Necro. Tohoto hosta z Amerikynení nutné dlouze představovat a nás i vás jistě zajímá, jak tato spolupráce nakonec dopadla. Nosič nesoucí název „Strangulační rýha“ má přesně daný koncept a zavede vás do říše dalšího zvráceného příběhu.

„Název alba včetně artworku popisujou příběh žižkovskýho škrtiče, kterej svoje oběti škrti prádelní šňůrou. Booklet je vlastně policejní spis se spoustou pikantností a fotek obětí a CD pack obsahuje i kus šňůry z místa činu,“ vysvětluje Řezník. Svůj hlas svěřil do rukou dvorního beatmakera Mortema, zbývající produkce obstarali Schyzo a Podojkrávu. Jako lákadlo pak může být považován singl „Zoubková víla“, který potěší milovníky zubních ordinací. Vizuální zpracování mají na svých bedrech Marek Brožek a Dominik Dolejší. 

Tracklist:

01. Bílá Nula
02. Strangulační Rýha
03. Přinucena Mrdat feat. Necro
04. Otroci Konspirací
05. Zoubková Víla
06. Tak proč bych měl řešit tenhle shit?
07. Čaroděj ze země Koz
08. GTA feat. DeSade, Haades, Byzo
09. Každej Komouš
10. Tekverk
11. Potřebujem Další Válku
12. Dark Matter feat. Lex The Hex Master
13. Koloběh
15. Dětský Rakve
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná