Renne Dang a Viktor Sheen představují "Projekt Asia" (nejen) ženskému publiku

Mladší křídlo Blakkwood Records má posvícení. Po singlech "Mladí a opilí", "Rave" či "Stereotyp" vydávají Renne Dang a Viktor Sheen společné LP "Projekt Asia". Pro nerozhodné posluchače se pak rozhodli přihodit ještě jeden vizuální argument, proč vycházejícímu počinu věnovat pozornost.

Nedávno zveřejněný tracklist odhalil jména hostů jako Jimmy Dickson, oba elementy MAAT nebo Leryk a Myles Waever, jež jsou zároveň podepsáni pod nemalou částí produkce alba. Mimo ně zanechali své otisky na vycházejícím LP také Amco, Ceha či Mahoney. Cover a tracklist můžete vidět níže. Pozadí "Projektu Asia" jsme též probírali s oběma autory v nedávném rozhovoru.
 
 
Po vzoru méně profláklých tváří posílají Renne s Viktorem v den vydání nový a zatím asi nejpůsobivější videosingl k písni "Instantní čubky II", který produkoval Ceha a kromě obou autorů se za mikrofonem (nebo spíše u výslechu?) objevil i Schyzo.
 
Nepočítám-li bravurní herecký výkon Renneho Danga, zaslouží si vyzdvihnout Schyzova dokonale ujetá sloka, s níž by určitě obstál i ve vodách českého horrorcoru. Jen to logo Blakkwoods Records se válí snad na každém druhém záběru a přílišné brandování občas kazí jinak sugestivní atmosféru. Pět minut poctivého zla máte před sebou. Zavoláte k němu vaší drahou polovičku?
 
Album "Renne Dang & Viktor Sheen - Projekt Asia" právě vychází a můžete jej objednávat prostřednictvím eshopu labelu Blakkwood.
 
Tracklist:
01 Intro (prod. Ceha)
02 Prach (prod. Mahoney)
03 Žijem zejtra (prod. Leryk)
04 Champagne kisses ft. Jimmy Dickson (prod. Ceha)
05 Stereotyp (prod. Leryk)
06 Raz dva (prod. Leryk)
07 Dítě ft. Amco, Leryk, Myles Weaver (prod. Myles Weaver)
08 Darth Vader ft. L.D. (prod. Leryk)
09 Skit
10 Mladí a opilí (prod. Myles Weaver)
11 Rave (prod. Amco)
12 Hloub (prod. Leryk)
13 Instantní Čubky 2 ft. Schyzo (prod. Ceha)
14 Dál ft. Fosco Alma (prod. Leryk)
15 Blakklist ft. 1210 Symphony (prod. Leryk)
16 Každej den (prod. Ceha)
 
 
Zdroj: blakkwood.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná