Regie odhalil cover a tracklist. Kdy se můžeme těšit na jeho Hlas barev?

Panely Českých Budějovic jsou od roku 1996 mnohem barvitější a tamní rapová scéna od roku 2002 pestřejší. Hlavní zásluhu na tom má Regie, který po releasech v projektech Zeměvzduch, MVP a ESF dostává sólové choutky a celé jaro připravuje desku, ze které známe k dnešnímu dni již tři kusy z tracklistu. Podívejme se, co album nabízí, jaký motiv má cover a kdy celý produkt s názvem „Hlas Barev“ pošle do distribuce?

Regie jde v poslední upoutávce podle Resta tam, kde se přebíjí spreje. Již jsem nakousl, že se člen stáje Ty Nikdy objevuje v třetím singlu nesoucím název Večer. Druhým hostem je pak Bee, kterého je nutné nezaměňovat s něžným pohlavím na deskách Barracudy nebo Refewa. Nejedná se ani o jméno Luke B, který je druhou polovičkou již zmiňovaného projektu ESF. Ten si minulého roku odbyl premiéru malým EP pojmenovaným 5. Patro. Tento Bee je ten, se kterým Regie založil formaci Zeměvzduch.

Hlas Barev se nahrával pod mistrem poctivého zvuku Ondřeje Žatkuliaka v Rooftop Studiu. Datum vydání bylo původně naplánováno na konec července, ale termíny nejsou zrovna největším přítelem tuzemských hráčů, proto Regie nakonec ohlásil 14. srpen. O týden později je možné autora spatřit na dalším ročníku Hip Hop Kempu, kde bude svůj nový materiál prezentovat i live na stagi. 

Vše podstatné se skrývá v tomto odstavci, který vám odtajňuje hosty i počet skladeb. Třináct plnohodnotných skladeb je obohaceno jmény jako Rest, Bee, Sax, Elka nebo Luke B. Produkční stránku mají na svědomí JSM, DJ Fatte, Dalda či Talpas. Dle dosavadního materiálu, který nám byl nabídnut, se dá usuzovat, že nás čeká zajímavé album plné ulice a sociálních problémů, které jsou kolem každého z nás.

Tracklist:

1. Hlas barev prod. JSM
2. Co s tim prod. Talpas
3. Gump prod. JSM
4. Když jsem byl mladší prod. JSM
5. Mary jane prod. Talpas
6. Vidim tě feat Elka, Sax prod. JSM
7. Večer feat Bee, Rest prod. DJ Fatte
8. Spolu prod. Dalda
9. V laufu prod. Dalda
10. Harem prod. JSM
11. Svoboda feat Sax prod. JSM
12. Vzduchoprázdno feat Luke B prod. Talpas
13. Díky prod. Talpas
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná