Regie láká na svou desku bostonským rapem a produkcí z Kalifornie

Českobudějovický Regie má za sebou velmi bohatou minulost a zřejmě i budoucnost. Před dvěma lety jsme se od něj dočkali prvního sóla „Hlas barev“ a choutky po dalším materiálu na sebe nenechaly dlouze čekat. Již příští měsíc totiž vychází deska „Kontrast“. Jako první exkluzivně známe celý tracklist a nabízíme vám ho i spolu s coverem a dalšími informacemi.

Kontrast nakonec zamíří na prodejní pulty 14. dubna a těšit se můžeme na patnáct zajímavých věcí. Dvě věci jsme již měli možnost slyšet v minulých týdnech a měsících, nyní nám Regie odtajňuje spolu s podobou celého materiálu i desátý zářez z tracklistu. „Je to pro mě další splněnej sen. Chci poděkovat všem, co mi tenhle feat pomohli uskutečnit, konkértně Cary Guy, DJ´s Ramel a Pufaz,“ prozrazuje samotný autor o skladbě „Made“, kterou produkoval JSM. Nutností je také říct, že Regie na tento track urval bostonského hráče Big Shuga. 

Právě jméno JSM není nutné starým psům dlouze představovat. V posledních letech o něm tolik slyšet nebylo, což je však vykompenzováno právě touto deskou, na které má hned osm zářezů. O zbylé věci se postaral DJ Opia, Maměn, pAS dOO a Mistah Tee. Mezi hosty za mikrofonem můžeme pak registrovat například tváře jako Sax, Oliver Lowe, Morelo či Jelínek z De Zrechts.

„Tahle deska je dalším krokem. Názvy tracků jsou jak výpis věcí, který mě částečně popisují. Hodně jsem produkčně tentokráte vsadil na JSM, ale také uslyšíte například produkci z Oaklandu,“ dodává Regie, jehož desku si může předobjednat ZDE.

Tracklist:

1. Nebudu překážet, skreče DJ Flux, prod. JSM
2. Rychlej spád, prod. Maměn
3. Film, skreče DJ Negative, prod. JSM
4. Wousy ft. Oliver Lowe, prod. JSM
5. PRGRF 2, prod. a skreče DJ Opia
6. Crew ft. Jelínek, prod. JSM
7. Vzpomínky ft. Bee, prod. JSM
8. Pech, prod. Basta
9. Příklad, prod. pAS dOO, vokál Adéla Davidová
10. Made ft. Big Shug, prod. JSM
11. Mysl ft. lb, vokál Adéla Davidová
12. Sám za sebe ft. Sax, Morelo, prod. JSM
13. Fokume ft. Drogy D, prod. Mistah Tee
14. Asi ne, prod. Elbe
15. Holka z fotky ft. Erika Fečová, prod. JSM
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná