Radimo ze Champion Soundu jako producent? Prý životní projekt. Pomůžete mu s vinylem?

Radimo, mozek bandu Champion Sound, muzikant a producent živé kapely hrající převážně s Prago union si splnil sen a jak sám říká, vytvořil „životní“ projekt. Tato deska, kterou kompletně produkoval pro Madame Pepper, je pro něj debutová.

Proč "Drummond"?

Desku nazvala zpěvačka podle svého dívčího jména. Vdala se, a právě tímto chtěla zachovat část své vlastní historie. "Všechny ty písně, videa a koncerty jsou mými osobními výpověďmi, a nehledě na to, zda uspějí či ne, jsou mým odkazem, místem a časem v dějinách," říká rodačka ze severního Londýna. Již od své puberty skládá, hraje na kytaru nebo loop pedál.

Radimo toužil po desce na vinylu, což se mu nyní doufejme splní: "Vinyl je něco, na čem jsme vyrostli. Výtečný zvuk, charakter, komplexní zážitek. Velký formát, který dá vyniknout designu, často krásná fotka a vychytaná grafika. Uvnitř najdete svět sám pro sebe, texty, info o tom, kdo, co a kde nahrával, a většinou i zajímavý příběh interpreta. Vydat desku o 14 tracích tak, aby hrála, vyžaduje vydat dvoj-vinyl. Chtěli jsme, aby posluchač dostal nejen něco výjimečného pro uši, ale aby deska zaujala i oči a ruce. Proto jsme oslovili skvělého designéra Zerwoxe, který vytvořil krásný skládaný obal. Stejné péče se ale dostalo i cédéčku,“ ubezpečuje Radimo.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná