Radimo z Champion Soundu je namočený v dalším projektu. Na co se můžeme těšit?

Různorodost lidí na naší planetě se dá brát i podle toho, zda mají hudební sluch nebo hluch. Poctivou prací ho může pár neslyšících nalézt, jiní mají dar od boha a ovládnou vše během pár týdnů. Takový Radimo z Champion Soundu by zahrál i na nervy tvých rodičů, ale možná i ne, neboť jeho hudba má tvary a rozměry. A nyní je namočenej v dalším dlouhohrajícím matroši, který bude lahodit gurmánským jazýčkům.

V listopadu spatří světlo světa deska „Are we now here or nowhere?“. Stane se tak konkrétně desátého dne posledního podzimového měsíce a k dispozici bude v digitální podobě. Pro fanoušky asfaltu se můžete těšit na vkusný dvojvinyl, který bude jen o pár týdnů později dostupný na českém labelu Minority Records.

Radimo v tomto případě spojil síly se jménem Hey!zeus.i. Spolupráce osvědčená, neboť spolu netvořili prvně. Výsledkem je dle slov autorů divočina napříč žánry, ale s hip hopem to má stále dost společné. Pokud hledáš abstrakci a hudbu, která mluví za sebe, zkus věnovat tomuto dílu pozornost. Je určeno všem, co hledají víc než jen lajnu na záchodech klubu.

Tracklist:

1. Next Arrangement 
2. Down Down 
3. Kalimbering 
4. Morbeity feat. Teknical Development.IS
5. Jazzy or Wot 
6. Evbils 
7. The Drunk Ghost 
8. Bugging April 
9. Annunaki Ninja Trials 
10. Wall of Flutes feat. King Kashmere of Strange U
11. Sunlight feat. Stacy Epps
12. Think About It 
13. Whistle
14. Snortedly 
15. On My Shoulders 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná