Prudká krev Perské říše a battle rap, kterému odolá jen málokdo

Rodák z Essenu patří mezi nejaktivnější německé interprety současnosti. Každý rok nás zásobuje dlouhohrajícím materiálem, který rozhodně stojí za to, neboť jeho orientální kořeny z Íránu a ostřílenost z pouličních battlů mu daly obrovskou sílu. Pro ostrý výrok nechodí daleko, producenti mu sami podsouvají ty nejlepší flákoty ze svého MPC, a proto se není čemu divit, že je na světě i další deska, v pořadí již šestá.

Ta nese název „Zurück zum Glück“ a obsahuje opět velmi hutnou stopáž. Na osmnácti stopách a čtyřech bonusech je možné naleznout kromě autora celé desky také Kool Savase nebo KC Rebella. A o čem vypovídá její obsah? Již podle názvu jasné, že PA Sports usiluje o to, aby na domácím trhu rozpoutal bouři stejně jako se svým debutem „Streben nach Glück. Svým způsobem se jedná o završení trilogie. Monopol na beatech má Joshimixu. Že tohle jméno neznáš? To je asi velká chyba, neboť pro německé sousedy značí velmi vysokou kvalitu.

V jednotlivých skladbách se hrdý muslim opět otírá o náboženské a sociální témata. Připomíná tragické atentáty v Bejrútu, neustále vraždění mezi Turky a Kurdy a volá po míru. „Můj národ je člověk. Má země je svět,“ dokládá například track „100 Bars Legacy“. Je znát, že PA Sports je zase o rok starší a hlavě mu to myslí. V dnešní době internetu a hudby věří, že jeho odkaz zasáhne co nejvíce lidí nejen v Německu. 

Tracklist:

01. Makellos feat. Einfach Sinan
02. Heb mein Glas 
03. Killer Mode 
04. Puste aus feat. KC Rebell
05. In der Hood 
06. Ungeborener Sohn 
07. Desperadoz Realoaded Skit feat. Kianush
08. Jeden Tag feat. Kianush
09. Kollateral 
10. Ich würde gerne lieben feat. Amir der Sänger
11. Ich bete für euch 
12. Mensch / Maschine feat. Kool Savas
13. 100 Bars Legacy 
14. Schocktherapie 2 
15. Angst 
16. Mein Weg
17. P.A.I.N. (Bonus Track) 
18. Neben dir (Bonus Track) 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná