RUKAHORE_SHOP_BANNER

Prosto label byl asi pro Kekeho již malý. Třetí sólo si šéfuje sám!

Na letošním Hip-hop Kempu bylo rušno nejen kolem českých a slovenských interpretů. Díky své kamarádce původem z Polska jsem mohl realizovat hned několik rozhovorů s tamními ikonami. Měl mezi nimi být i Keke, který na hlavním podiu vystoupil s Paluchem. Bohužel čerstvý pyšný otec musel rychle po koncertě odjet i s prckem, který špatně snášel hlasitou hudbu. Proč jsem si tehdy vybral právě jeho? Protože jeho poslední alba mě nenechala klidným a navíc v těchto dnech má placku další, silnější a zase o něco lepší.

Deset let tomuto rodákovi z Radomu trvalo, než se dokopal ke svému prvnímu sólu. Ten úspěch však hřál více jak elektrická dečka v pečovatelském domově a Keke se stal jednou z nejsilnějších věží stáje Prosto. Ano ten slavný polský label, jehož trička nebo mikiny má v šatníku nejeden z nás. Novým materiálem nás ale již krmí pravidelně, neboť od jeho posledního nosiče uběhl pouhý rok a na světě je nové dítko.

„Trzecie rzeczy“ je již podle názvu třetím regulérním zářezem. U našich severských sousedů vyšlo 16. září, a těšilo se velkému ohlasu. O tomto releasu se mluvilo již pár měsíců dopředu, proto se lze domnívat, že by mohl jít ve stopách svého nejstaršího bratříčka, který získal označení „Zlatá deska“. Tentokrát nebyl využit label Prosto, ale Keke vsadil na svou novou vlastní značku „Takie Rzeczy Label“. Stejně jako u minulých desek preferoval autor čistě sám na sebe a nepustil žádného hosta ke slovu. Pokud máš rád příběhy v textech, kvalitní lyriku a emoce v každém řádku, zkus tuhle placku podpořit.

Tracklist:

1. Cud (prod. Świerzba)
2. Troski (prod. Donde)
3. Smutek (prod. PLN.Beatz)
4. Nie Mogło Się Udać (prod. Uraz)
5. Presja (prod. Uraz)
6. Na Drodze (prod. Matek)
7. Arrivederci (prod. Sergiusz)
8. Nie Chcę Umierać (prod. Uraz)
9. Nic Już Nie Muszę (prod. Kubi Producent)
10. Fala (prod. Sergiusz)
11. Miraż (prod. PLN.Beatz)
12. Miłość (prod. PLN.Beatz)
13. Podobno (prod. Deemz)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná