RUKAHORE_SHOP_BANNER

Problematická periferie Paříže vychovala bratry, kteří vládnou prodejům

Špinavé sociální zázemí pro problematickou část obyvatelstva. Tak by se dalo představit předměstí Paříže označované jako Tarterets. Oprýskané činžáky byli domovem Tarika a Nabila, které vychovával otec původem z Korsiky. Bývalý lupič strávil osm let ve vězení, proto oba bratři neměli příliš dobrý vzor. Život je ale naučil a oni teď učí francouzskou scénu, co se dnes prodává.

Oba vykazovali potenciál vystudovat a získat dobré vzdělání, ale problémem byly finance. Od patnácti let ovlivněni hip-hopovou scénou zkoušejí sami psát první texty a rapovat. Jejich vzory jsou Psy 4 De la Rime a Sinik, ale postupem času si vypěstují vlastní rukopis a jdou prostě svou cestou. První skladby lze registrovat již z roku 2008, ale dostali se jen k pár vyvoleným. O pár let později je tomu však jinak.

Nebýt oplétaček se zákonem za prodej drog, dočkali bychom se debutu jejich crew pojmenované PNL asi mnohem dříve. Nakonec až v roce 2015 vychází jejich debut s názvem „Que la famille“, které začíná zajímat veřejnost a ještě téhož roku kluci plodí další regulérní plácku „Le Monde Chico“, která si již lebedí v popředí zájmu. V září tohoto roku vychází pod značkou QLF třetí nosič „Dans La Légende“, který se ihned prodává rychlostí světla a nikdo již nepochybuje o úspěchu formace PNL. Jejich tvorba je označovaná za čerstvý vítr francouzského rapu a lidem koketujícím s novými prvky by mohla chutit. 

Tracklist:

01. DA
02. Naha
03. Dans la légende
04. Mira
05. J'suis QLF
06. La vie est belle
07. Kratos
08. Luz de Luna
09. Tu sais pas
10. Sheita
11. Humain
12. Bambina
13. Béné
14. Uranus
15. Onizuka
16. Jusqu'au dernier gramme
17. Cramés (Version Rose)
18. Je t'haine (Version Orange)
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná