RUKAHORE_SHOP_BANNER

Před lety ho sledovala policie, dnes získává pozornost celého Německa. Kdo je Plusmacher?

Pokud vám Rest řekne, že je čas hulit, tak v přítomnosti Plusmachera budete možná po pár minutách vyřvávat do okolí, že už je čas přestat. Německý vtípkař z Magdeburgu zasáhl svou zemi letos deskou, která je vtipná, má nadhled a zároveň poukazuje na jeho lásku k zelenému koření. Ocenit je pak nutné také jeho klipy, které disponují pokaždé zajímavým zpracováním.

Plusmacher vyrůstal v chudé čtvrti Hasselbachplatz, kde se také připletl k prvním problémům se zákony a často byl pod dohledem policie. V té době začal koketovat s rapem, odehrál pár malých koncertů v nedalekých klubech a v roce 2012 se přestěhoval do Berlína.

Debutové album na sebe nenechalo dlouze čekat, neboť ho stihl nahrát ještě téhož roku a vyhodit pod křídly labelu recordJet. Postupem času začal získávat více kontaktů a nahoru mu pomohl také i Xatar, který mu poskytl azyl pro jeho další studiovky.

Stalo se tak i v případě „Kush Hunter“ obsahující patnáct věcí. Mezi hosty můžete opět nalézt například Olexeshe nebo Botanikkera. Pro skalní je v limitované edici i bonusové EP plné zajímavých remixů. I v tomto případě Plusmacher neřeší abstraktní témata a nechce létat do vesmíru, jeho živnou půdou je obchod s drogami a konzumace marihuany. A Němci mu to žerou a jeho vtipné historky milují.

Tracklist:

1. Machen Plus
2. Dampflampen feat. Botanikker
3. Erste Blüte
4. Kushpaffer
5. Hart erdealtes Geld feat. Olexesh
6. Hunnies feat. Botanikker
7. Bankberater
8. Maria
9. Zuhälterbart
10. Schnellfuckerhose
11. Dopedealer feat. Botanikker
12. Heuschnupfen
13. Nightliner
14. Medizin im Paper feat. Herzog
15. Damal
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná