RUKAHORE_SHOP_BANNER

Poslední roky se nesly ve znamení sólovek. Odděleně se sešli členové GR Teamu i na novém EP

Poslední roky se v laboratoři GR Teamu nesly v duchu sólovek. Danosť s G-Bodem se sešli u desky Fúzia, Decko vydal album Diabol nosí bradu a v redakci dodnes točíme některé Fíčuringy od Tona S. Soudržnost členů GR se naštěstí na jednotlivé kariéry nerozpadla, byť se na většině skladeb z nového releasu sešli odděleně.

 
Obsah nového releasu GR, jímž je EP s názvem RAP2017, je vlastně kompilací skladeb jednotlivců i kompletní kapely, u nichž se členové GR sešli v roce 2017. Dvě skladby jsou ale zcela nové. V jedné písni tak uslyšíte například Tona S. s Danosťem, ve druhé zase třeba featuring Decka s americkým UG ze Cella Dwellas, v dalším tracku se pro změnu objeví kompletní GR Team.
 
Album sa skládá len zo singlov ktoré vyšli von tento rok. Šecko videoklip, solo skladby, spoločné veci, legendarný producent Koolade nám produkoval 2 veci," prozradil redakci k novému EP Decko. Jeho účast potvrzuje také příspěvek na facebookovém profilu slovenské bandy. Dále se jako produceti pod RAP2017 podepsali Fatte, Matus Babka, Efem, JSM a Lkama. Vedle zmíněného UG je druhým hostem alba slovenský General Pokyman z Medial Banana. Scratche dodali DJs MikroMan a Chocolatic.
 
GR Team se připomene se svým EP, jež vychází také v podobě gramofonové desky s epesním designem a v limitované edici, novým videoklipem. Ten má mít 3. prosince exkluzivní premiéru na stránkách energetického nápoje Red Bull. Tady by měli vládnout mikrofonu Danosť, Pokyman, Decko a na bubnech je ohlášen DJ Fatte.
 
EP GR Team - RAP2017 právě vychází.
 
 
Zdroje: tisková zpráva, gr team fb fan page

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná