Poslední desku podpořil účastí NAS. Splnili Bliss n Eso očekávání publika i tentokrát?

Není nutné opětovně připomínat, že australské scéně v posledních letech vládnou především dvě partičky. Zatímco Hilltop Hoods budeme mít tu čest v červenci vidět prvně v České republice, na Bliss n Eso si ještě zřejmě počkáme. Nemusí to však být dlouho, neboť novou desku mají, tak proč nezkusit rozjet tour také po mapě starého kontinentu.

Trio ze Sydney o sobě dalo prvně vědět v roce 2000 svým EP Arrival. Od té doby urazilo velkou cestu a práce přinesla ovoce. V současné době vydávají své desky pod značkou Illusive Sounds sídlící v Melbourne. Bliss n Eso se může v těchto dnech navíc pochlubit šestou deskou, která dostala název „Off the Grid“. 

Zatímco předešlá deska nabídla velké americké lákadlo v podobě Nase, nyní se kluci zaměřili především na sebe sama a chtěli dokázat, že to jde i bez velkých zvířat. „Off the Grid“ vyšlo 28. dubna pod hlavičkou stáje Illusive Sounds a hned se dostalo na první místo v žebříčku ARIA Albums Chart. My však zatím hodnocení necháme otevřené, neboť máme lehký dojem, že není silné jako to předešlé. Je to však čerstvé, proto tomu dáme v přehrávačích ještě pár poslechů, než vyvodíme závěry.

Tracklist:

1. Off The Grid
2. Believe ft. Mario
3. Tear the Roof Off ft. Watsky
4. Coolin' ft. Dizzy Wright & Rob Curly
5. Dopamine ft. Thief
6. Devil on my Shoulder
7. Birds in the Sky
8. Friend Like You ft. Lee Fields
9. Blue
10. Great Escape
11. Whatever Happened to the DJ
12. Moments ft. Gavin James
13. 1-800 Love Line (Skit)
14. Soul Glo ft. Lee Fields & Tabi Gazele
15. Travelling Band
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná