Portrét mladé krve: Čtyři roky nejstahovanější Francouz nabízí svůj debut

Být v jednadvaceti letech sledován celou svou zemí a vydělávat si více jak 90% krajanů chce buď sakra velký talent a nebo být skvělý podfukář a zloděj. Ninho začal rapovat již ve dvanácti letech a teď se dá hovořit o jeho vrcholu, nebo ještě bude stoupat? Ale kam? Vždyť jeho debutové sólo je platinové po měsíci a půl v oběhu.

Již jeho freestylová série „Binks To Binks“ nám nastínila, co od něj čekat. Nebo nás v tom možná utvrdila. Ninho má za sebou tři úspěšné mixtapy, 8. září tohoto roku pak vydává debutové album „Comme Prévu“, které jde na odbyt a zvučné a zkušenější tváře mohou mladé krvi ze Sant Etienné jen tiše závidět.

Mladík se netají tím, že ho výrazným způsobem ovlivnil Booba, velké jméno francouzské scény. V dubnu oslavil teprve své jednadvacetiletého narozeniny a už je řazen mezi největší tváře, které může tato evropská bašta nabídnout. A jeho debut to jen potvrzuje. Není proto žádnou náhodou, že na desce spatříte hosty typu Sofiane, Gradur, Alonzo či Nekfeu. Věrohodnost jeho tvorby je neoddiskutovatelná a zdá se, že tu máme nového hráče, který řádně zamíchá kartami.

Tracklist:

1. Comme prévu
2. Chino
3. Mamacita
4. Caramelo
5. Laisse pas trainer ton fils en feat. Sofiane
6. Roro
7. HLM ou Palace
8. Rose
9. De l'autre côté en feat. Nekfeu
10. Elle m'a eu
11. Ce soir en feat. Alonzo
12. Dita en feat. Hös Copperfield
13. Pourquoi
14. Lové en feat. Gradur
15. Carbozo
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná