Polský skokan roku si na prodeje stěžovat nemůže, ale i tak měl potřebu kopat další zlato

Scéna našich severních sousedů je široká, pestrá a zajímavá, samozřejmě relativně k počtu obyvatel. Nalezneme zde staré vlky, kteří štěkají z pódií již více jak dvacet let, ale i mladou krev, která teprve musí ukázat lokty, aby se dokázala vrýt do podvědomí posluchačů a zapsat do historie tohoto žánru. Źabson patří mezi čerstvé tváře, které lze kategorizovat do sekce skokanů, neboť jeho debut ho letos katapultoval mezi polskou smetánku.

V roce 2015 na sebe upozornil EP „NieKuman“, o dalších dvanáct měsíců později EP „Passion Fruits“. Všechno dobrý, koncerty také nějaké byly, ale kdo nemá desku, nemá dostatek materiálu na koncerty a také je brán jako bezzemek, král bez hradu, řidič bez auta. Stalo se tak nakonec až v únoru tohoto roku a zajímavostí je, že „To ziomal“ se uhnízdilo na třetím místě v žebříčku Olis. To je v Polsku hodně sledovaný statistický údaj, neboť vypovídá o prodejích.

Źabson však nehodlal nic nechat náhodě a pro své fanoušky připravil další jednohubku. Ta vyšla 8. srpna a nese název „Trapollo“. Obsahuje celkem šest věcí a některé z nich mohli zaslechnout návštěvníci letošního ročníku Hip Hop Kempu. Tenhle mladej cápek získává stále více pozornosti a v nadcházejících měsících by se měl objevit na deskách několika zkušenějších kolegů. Kterých? To si necháme zatím pro sebe…

Tracklist:

1. Mojźesz
2. Internet.wav
3. Gelato
4. Hermes
5. Trapollo
6. Di Maria feat. White 2115
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná