RUKAHORE_SHOP_BANNER

Polsko a freestyle? O.S.T.R netahá jediný za nitky a Tristape je toho důkazem

Studio je pro posránky, kteří nemají co říct face to face - z podia publiku. Mistři ceremonie vymírají po meči, pár let po tom, co se v našich končinách rozšířil rap, jsou ohroženým druhem. Freestyleři mají jinou mentalitu než studiový rapper. Tuzemské titány známe, v Polsku většina registruje týpka jménem Adam Ostrowski. On však není jediným, kdo na tamních battlech umí naložit více jak topič v letním kině.

Te-Tris se na scéně pohybuje od roku 1998, kdy vystrkoval růžky v rámci uskupení Project Ground. On sám však poznal, že mu všichni koukají jen na děravé paty u jeho ponožek, proto v roce 2004 vychází na povrch sám za sebe a strhává na sebe pozornost. Dnes je uznávaným umělcem, v rodné zemi ho považují dokonce za jednoho z nejlepších rapperů na scéně. Svědčí o tom umístění v žebříčcích časopisu Machina a prodeje v žebříčku Olis. 

Poslední regulérní album z jeho pera přišlo v říjnu roku 2015, ale letos o sobě dal opět vědět vkusným mixtapem. „Tristape“ vyšel v lednu a obsahuje bohužel jen devět skladeb. I to však stačilo, aby Te-Tris způsobil v Polsku opět obrovský rozruch. Recenze mají téměř plné počty a rodák ze Siemiatycze by mohl ještě letos přinést kůži na trh v podobě další regulérní placky. Však i tato vlaštovka obsahuje několik velmi silných skladeb. 

Tracklist:

1. Pyknie
2. Ostatni Dzwonek
3. Ostatni Dzwonek (Suplement)
4. Po Swojemu
5. Kto Powie?
6. sQAd ft. Nerwus
7. Evergreen (17trzysta)
8. Blama
9. Bombye 
 

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná